Září 2014

Z toho nemůžu :D

29. září 2014 v 19:14 | Sherry |  Ostatní
WARNING: TENTO ČLÁNEK NEDÁVÁ NAPROSTO ŽÁDNÝ SMYSL A VZNIKL Z AUTOROVA CHORÉHO MOZKU BĚHEM VENČENÍ JEHO MILÉHO BIŠONA!

Fajn, asi potom co jsem se vrátila byste ode mě mohli očekávat články, které dávají více smyslu, ale ... já z tohodle nemůžu :D
Jake a Helena ... jsou mladší ... než Sherry a Piers .... hahaha :D you get it? :D ty Japonci mě vždy dokážou rozesmát :D


Zdroj obrázků: googlisimo!

Finally!

11. září 2014 v 20:33 | Sherry |  Resident Evil Revelations
Brzy nastane den, kdy se za mnou ocitne i Resident Evil Revelations a já na něj budu moct vzpomínat pouze s láskou. Ze začátku mi to příliš nešlo k srdci, ale poté ... mě to dostalo. Vážně dost povedené, super příběh i postavy za to stojí ... jen ta spolupráce ... ufff :D nejvíc mi z celých RE pomáhali v RE6, jinak docela bída :D


A nyní ... nyní! .... konečně ... vyjde nový RESIDENT EVIL REVELATIONS 2! Volejte sláva a tři dny se radujte! A kdopak bude hlavním hrdinou? ... konečně, konečně ... po tak dlouhé době ... Claire Redfield! Volejte sláva a pět dní se radujte! Podle traileru i infa by mělo jít o pěkně horrorovou akci, takže by se vše mělo vrátit ke kořenům (to sice slibovali už dávno, ale ... pššttt! :D) Málo nábojů, strach na každém milimetru, strašidelné zvuky, další neschopný partner ... pardon, to ještě nemůžu hodnotit :D Ale jelikož píšu o partnerovi, tak jako v každém RE, kde se nachází Claire sebou bude táhnout nějaké dítě (sorry Steve). A nebude tím nikdo jiný než Moira Burton, což je dcera Barryho Burtona (ten by se také mohl někde objevit). Ale s Claire retardovaný děti nechodí, takže budeme doufat, že Moira nebude přítěží ... jinak skončí jako Ashley ... :D
Pokud se chcete dozvědět nějaké srozumitelnější informace, tak se mrkněte na net http:www.tricell.cz
Když už se dostalo na Claire v Revelations, tak bych docela dost ráda viděla v sedmém RE Jill s Barrym. Nebylo by to špatné je opět vidět bok po boku ;) Co myslíte vy? Nějaké názory na nové RE Revelations 2? Nebo návrhy na to jak by mě vypadat sedmé RE? Nestyďte se. Diskutujte ;)
Btw. Co by tak mohlo znamenat, že v dost Residentech se objevuje oko. ... možná už to někde bylo vysvětleno jen mě to oběhlo :D


Claire vypadá docela dobře. V prvotních fotkách se mi tak moc nelíbila, ale v novém traileru se to dost zlepšilo :)


Claire má na to vězení prostě štěstí :D

Zdroj: Screeny z traileru

Tam, kde to začalo - 1. Pláž

1. září 2014 v 21:38 | Sherry
Tak vám přináším zcela první a zcela unikátní a zcela moje ... prostě nejnovější výplod mé choré mysli :D pokusím se vám tuto povídku dávat jak nejčastěji to bude možné :)
Hope you enjoy it :3

Pláž.jpg


28.05.2014 - odpoledne
Uplynul téměř rok od incidentu v Číně a přesto se celá situace na světě neblížila k lepšímu. Každým měsícem se objevovala nová a nová hrozba a nikdo netušil odkud má začít. I já sám jsem na pochybách zda-li to někdy skončí. Vše to začalo 24. července a mnohem dříve, kdy byla třemi zakladateli Umbrelly objevena rostlina, která měla o mnoho let později změnit životy miliónů lidem na celé planetě. Není jediný kontinent, jediné místo, kde by se neobjevili bio-organické zbraně. Celé je to o jednom rozhodnutí. Na počátku nemuselo být špatné. Ale následky nasvědčují opaku.
Z pláže se zahledím na vzdálenou budovu, hluboko pohřbenou v moři času. Kam se jen dopracovala lidská krutost. Svět nezachrání další katastrofy. Možná už není naděje.
"Chrisi?" odvrátím se od toho, co zbylo z Terragrigie a s vážnou tváří pohlédnu na našeho bývalého šéfa BSAA Clivea R. O´Briana, nyní pouze našeho poradce.
"O´Briane?" oplatím mu stejnou měrou a vyčkám až ke mě dojde.
"Jako poradce BSAA a tím pádem i tvůj … bych ti …"
"Poradil, abych to vzdal?" dopovím za něj, ale O´Brianem mávne rukou na znamení toho, abych jej nepřerušoval.
"Chtěl jsem ti jen říct, že děláš chybu. Ale jelikož již nejsem tvůj šéf nemohu ti poručit, aby jsi toho nechal."
"Přesně. To nemůžeš!" pokusím se o klidný tón, ale ten mě opustil už o mnoho měsíců dříve, kdy jsem musel hlasitě protestovat proti všemu s čím jsem nesouhlasil. Ale pro všechny ty pohlaváry jsem jen malá ryba. Kdo by jí poslouchal ať křičí sebevíc.
"Chrisi." smířlivým hlasem na mě promluví, přičemž se trochu zastydím nad mým nesmyslným výbuchem vzteku. …"Já vím, že pro něj chceš jen to nejlepší … ale …" zarazí se nad dalšími slovy a dlouhou minutu ze sebe nevydá ani hlásku. O´Brian nepatřil k lidem, kteří ze sebe vyrazili, co nejvíc sraček aniž by o nich přemýšleli. Kvůli tomu si zaslouží můj respekt … i přes to, co udělal v minulosti. Zřejmě nikdy nebudu pracovat pod někým, komu bych mohl plně důvěřovat. Tím zmetkem z brýlema počínaje a naším novým šéfem konče. Zlatý O´ Brian.
"Je důležité podstoupit menší ústupky …"
"Myslíš tím pozorování, testování a podobné sračky, které z něj udělají méně člověka než jím je nyní?" opět můj hlas vystoupá do větších výšin, které nestačím zarazit dřív než dopovím poslední větu. Odpustím si několik nadávek a vztekle praštím do pískové stěny, která se pod mým úderem začne drolit. Následuje další nadávka, kterou spíš zamumlám pro sebe, takže netuším zda-li to O´Brian slyšel.
"Je to těžké. Ale nedá se to změnit."
"Kéž by se dalo."
O´Brianovi se na tváři mihne letmý úsměv.
"Měl by jsi být na základně. Dnes tam bude docela narváno." poznamená po delším tichu. …"Tak aby ses tam vešel." vtipně dodá a bez dalších slov se podívá za mě na Terragrigii.
"Nechápu k čemu to celé je. Máme vzorky všech těch virů. Je zbytečné ty lidi do toho opět zatahovat." jeden z mnoha důvodů, proč nemohu nového šéfa vystát. Vystavovat lidi tomu od čeho unikli jen kvůli vlastní zvědavosti je projev nehorázného sobectví a projevu vlastní stupidity.
"Děj mi vědět až bude po všem." s tímto se se mnou rozloučí a odejde. Mě nezbývá nic jiného než se vydat svou vlastní cestou.

Creepy MayDay boss!

1. září 2014 v 19:49 | Sherry |  Resident Evil Revelations
Pokud jste hráli RE Revelations a dostali jste se k tomuto bossovi, tak vás jistě velmi fascinoval jako mě :3 (v překladu, mohli jste se z něj posrat! ... pokud jste stejný hrdinové jako já :D ) a tak vám přináším velmi "cute" sestřih toho co ta nádherná příšerka ze sebe dostane. Užijte si to! A nebo si to můžete jako já stáhnout a hodit jako budíček do školy :D