Červenec 2011

Problém

31. července 2011 v 13:20 | Sherry |  Ostatní
Myslím, že budu potřebovat menší pomoc. Nainstalovala jsem si nějaký vadný XNA Lara. Jestli někdo z vás má dobrou verzi tak mi please napište, kde jste ji sehnali.

Díky mooooooc Sherry

Parodický trailer

31. července 2011 v 13:18 | Sherry |  Mafia
Vážně dobrý videjko xDD.


1. Anketa - Nejlepší pár z RE

29. července 2011 v 17:34 | Sherry |  Ankety
Tak jsem okoukala z jednoho blogu fakt dobrý nápad. Budu vám sem dávat ankety na různá témata do určitého času budete moct hlasovat. Pak vypíšu best three. Tak jdeme na první, která bude trvat tak dlouho jak se mi bude chtít LOL.

Vyberte nejlepší pár ze všech Residentů. Kdo vám přírostl k srdci???

Bude to snad ten nejsladší pár, který si pořád říká jen partneři?

Nebo pár, který každý stojí na jiné straně?

Pár, který nikdy nedostal šanci?

Pár, který ani neexistuje?

Pár, který nesnáším?

Či pár, který je spíše kamarádského rázu?

zdroj fotek: devianart.com

Nový Život - Neodcházej

26. července 2011 v 18:38 | Sherry
Nový Život - Rozcestník

26. července 2011 v 17:45 | Sherry |  Fanfiction/Komixy


Žánr: Drama
Hlavní Postavy: Jill Valentine, Lara Croft

Obsah: Jill přišla o to nejdražší co v životě měla. O svou lásku Chrise. Ne každý příběh skončí dobře.


Komix

26. července 2011 v 16:35 | Sherry |  Ostatní
Tak rozhodla jsem se, že povídky prozatím vyměním za komixy pomocí XNA Lara. Jeden dílek mám už hotový a brzy ho sem dám. Možná to nahradí zatím CHRR, ale vše je ve hvězdách.
No uvidíme jak se vám bude líbit.

Sherry

OMG

24. července 2011 v 17:50 | Crone |  Ostatní
O můj bože za co mě trestáš.
Začalo to nevinou procházkou a končilo to honičkou jako vystřiženou z Kobry 11.

Prostě jsme se rozhodli s rodiči na takovou menší procházku s naším bišonem Tobim. Šli jsme do města, tam jsme si skočili pro zákusku a protože se to manče zdálo krátké, tak jsme nakráčeli k zahrádkám. Vypustili jsme Tobiho, protože jsme si mysleli, že nás poslechne, ale houby.
V půlce cesty se rozeběhl zpátky směr město. Jirka (mamčin manžel) se zaním rozeběhl, ale čokl nabral turba a utíkal směle dál. To jsem se za ním rozeběhla i já.
Mysleli jsme si, že se zastaví u psů, ale velký hovno. Toban jen počkal, až budeme blíž a zdrhal dál. Já jsem za ním začala sprintovat. V tunele ho objelo auto ( Vielen Dank, Herr Deutsch ), debil si to štrámoval dál. U policejní stanice se ho snažili chytit mooooc hodné paní, ale ten hajzl se nedal a běžel směr město. Já funěla dál za ním, Jirka to vzal zkratkou, kterou by ho mohl odříznout.
Zdálky jsem na něj ječela a taky viděla, že nějaké paní přechází na druhý chodník. Když jsem tam doběhla díky bohu ho měli. Poděkovala jsem jim a šla nazpět, znova jsem potkala paní co mi chtěla pomoc a také jí poděkovala. Pak nás dostihla i mamka a rozhodli jsme se jít domů.
Cestou nás našel Jirka, který si skočil domů pro auto, kdyby čokl makal dál. Tak jsme dojeli zpět, koupili si zmrzku, snědli zákusky a padli.
Pes má zaracha a nastává mu pěkné krutý režim.

Vím, že si to asi nikdy nepřečtou, ale znova strašně moooooooc děkuju všem co se mi snažili pomoct chytit psa. Bez nich by skončil někde pod autem.

Tak co chcete ještě vidět jak vypadá ten malý šmejdík? Tak tady je:

Porovnání Konce Mafie I a Mafie II

23. července 2011 v 15:29 | Sherry |  Mafia
Tak zde pro vás mám porovnání konců obou českých her. Tak co myslíte, která má lepší konec? xD

Mafia IMafia II


The End

23. července 2011 v 14:59 | Sherry |  Ostatní
My Dios
Mafii II už jsem dávno dohrála. My prostě krásný the endy neumíme. My u her vždy musíme mít prostě ten Bad End. Ani nevím proč to hraju stále dokola, konec se prostě nezmění to je škoda, páč Cenega plánovala mít více konců, ale stejně to skončilo u jednoho.
Dále Resident Evil. Zbývají mi už jen tři mise, ale mé nervy došli už u Mafie, takže to bude trochu dýl trvat než to dohraju. U boje Sheva, Chris vs Wesker, Jill my už docházeli samozřejmě nervy a hlavně náboje i mé drahocenné lékárny. Díky jednomu boji jsem se dokázala na Jill tak nasrat, že jsem ji několikrát s chutí zabila, než se mi to podařilo. Hurááárááá!!!

A tak budu zatím dokolečka hrát Mafii II, než se mi vrátí nervy a já dostanu chut zastřílet si na živý terč.

Ich liebe dich Bye Bye

Ps: A ted mi navíc ještě nejde myš. xD