Leden 2011

Resident Evil Revelations

27. ledna 2011 v 10:28 | SherryBirkin |  Ostatní
Nějaké obrázky k novému RE , který se hraje na lodi.Těšte se na hordy zombíku a strašidelnou atmosféru.Těšit se můžou majitelé Nintenda 3DS a PSPéčka(mám mám juhůůůů).Vrací se o5 Chris Redfield a Jill Valentine(opakovaní hrdinové , kteří už mě začínají srá...štvát xD).

resident evil revelations trailer

Otázka???

27. ledna 2011 v 10:16 | Shervee |  Ostatní
Potřebuju poradit. Chtěla bych udělat tapetu věnovanou Chrisově Ranní Rutině. Je jasné, že tam musí být Chrisík, Weskí a Chlupí ale kdo dál??? Proto se vás ptám potřebuju radu. Napište mi please do komentů koho tam mám vrazit. Nějak to dopadne xDD.

Paranormal Activity 2

18. ledna 2011 v 16:35 | Shervee |  Ostatní
Takže slíbila jsem, že k tomu něco napíšu takovou menší recenzi. Tak tady je.

Na začátku nám teenagerka jménem Ali představí svou rodinu, která se skládá z jejího otce Daniela, nevlastní matky Kristy, nevlastního brášky Huntera a Německého Ovčáka jménem Abby. Později se tam i objeví pár z jedničky Katie a Micah a jak se dozvíme Katie je Kristy sestra.
Začátek se trochu táhl. Duch tedy démon jen vytahoval čistič z bazénu a Abbynka na něho občas vrčela.
Pak strašidelné věci začli velikánskou ránou, která mě málem zvedla ze sedačky. Jo a málem jsem zapoměla na chůvu Huntera Martine, která je jediná, která tu ránu slyšela a začne s vymítováním toho zla. Daniel nechce, aby mu tam s tim smradila tak ji vyhodí.
Další trochu děsivější scéna je s dveřmi. Kdy je Ali jde zavřít a pak se za nimi ozvou děsivé rány a myslím, že i zvuky. Ona se tam jde podívat a za ní se dvířka zabouchnou. A jelikož zavřela všechny dveře a okna domů se nedostane.
Další lekačka se odehraje v kuchyni, kdy se prudce otevřou všechny poličky. Zrovna u toho byla Kristi, která je s nervama v prdeli a vypadá, že se každou chvíli zhroutí.
To horší vám nebudu prozrazovat prostě se na to koukněte a basta xDD. A jestli nemáte rádi zdlouhavé začátky tak kus přeskočte. Krásné BUBU koukáníčko MUHAHA.

Nový ICQ

15. ledna 2011 v 14:23 | Shervee |  Ostatní
Změna PC a ICQ. Kdo by si měl chtěl přidat tak může 646-270-348.

Oh yes

15. ledna 2011 v 13:14 | Shervee |  Ostatní
Super možná dnes pojedeme do Plzně na Paranormal Activity 2. Duchařský horror , ve kterém neukazují ducha ale je to stejně strašidelný jde tam hlavně o efekty a zvuky. Už se vážně těším bude to bomba.


Vracím se?!

12. ledna 2011 v 14:47 | Shervee |  Ostatní
Tak možná se vracím z ráje do pekelného světa Resident Evilu. Byl to docela dlouhý stop, při kterém jsem přemýšlela jestli má vůbec cenu dál se zaobírat REsidentákem. Došla jsem k názoru, že to za to stojí. Nechtěla bych to tu za nic na světě mazat. Všechny vás mám ráda. Postavy z hry, mé SB a také lidi, kteří mi sem pořád chodí.
Tak to tu za tři dny, kdy my vyprší trest pokusím rozjet a samozřejmě své SB oběhnu, abych jim to vynahradila. Je vcelku zajímavé, že mám většinou dlouhou pauzu o Vánočních Svátcích. No možná je to náhoda ale já na náhody nevěřím takže je to osud. Doufám, že se mi to samé nestane na další Vánoční Svátky.
Poslední věc, kterou vás dnes budu obtěžovat je jestli chcete další díl CHRR. Kousek mám rozepsaný a půjde o to, že Chrisík chytne angínku+se nastěhují nový sousedi mezi nimiž bude slavná osoba a také můj velký vzor a to jich mám. Alespon můžete hádat a těšít až to dopíšu xDD.

                   To je zatím vše nějak jsem se rozepsala HA Sherry(Shervee-Žervé)