Září 2010

Mafia 4.mise

29. září 2010 v 14:59 | SherryBirkin |  Mafia
4.Mise-Běžná rutina

Don Salieri a Frank vám řeknou , aby jste vybrali výpalné.Vy jen řídíte vybírá Paulie a Sam sedí a čumí(xDD).První je v restauraci na Central Island(jestli se nudíte můžete autem jezdit sem a tam xDD),pak bar Pompei v Hobokenu a nakonec jedte do Clarkova motelu za městem.Tentokrát jde i Sam.Za pár minut odtamtud vyběhne Paulie s prostřeleným břichem a a za ním mafoš , který vám řekne , že toto místo patří Morellovi blá,blá,blá.Jděte zachránit Sama.Obejděte barák.
WARNING!!!KDO ZASTŘELÍ TOHO PSA BUDE MÁT CO DO ČINĚNÍ SE MNOU!!!
Tak dál vylezte po bednách,zahněte na záchod a picněte mafoše(doufám , že jste nemysleli něco jiného).Vylezte rychle vběhněte do vedlejší místnosti a seberte Thomsona.Prostřílejte se dolů.Pozor na chlapa za barem má Thomsona.Pak ze dveří vyběhne divný týpek.Picněte ho a vlezte do dveří odkud vylezl.Sedí tam Sam.Po demu o5 zastřelte toho ichtila a jdětě znova k Samíkovi.Po dalším demu vyběhnete ven nasedněte do autíška a chytněte toho grázla , který my sežral řízek.Ups moment sežral prachy teda sebral xDD.
Až ho někde vybouráte tak ho zastřelte.Zachytíte nějakou chytrou větu od Tommyho a The End.Nagato

16. září 2010 v 19:36 | SherryBirkin |  Anime

Narodil se v zemi Deště do rodiny ne-ninjů.Když byla Třetí velká válka ninjů tak nepřátelé zabily jeho rodiče.Nagato se naštval a zabil je svým Rinneganem.Poté s malými zásobami jídla odchází z vesnice.Po cestě potká štěně , které pojmenuje Chibi.
Když už skoro umírá najde ho Konan a vezme ho sebou do jeskyně kde sedí i její kamarád Yahiko.Společně se pak snaží o přežití.Yahiko má sen.Stát se bohem a nastolit mír.Nagatovi se ten plán zalíbí a chce mu ho pomoci zrealizovat.
Následně potkají Tři Legendární Sanniny.Přesvědčí Jiraiyu , aby je trénoval.Za tři roky už je nemá co učit a tak se vrací zpět do své vesnice.Za pár let skládá Yahiko skupinu mladých ninjů z Deštné.Spolu se spojí s Hanzem , aby nastolili mír v Deštné.Jenže Hanzo je zradí a spolu s Danzem zajmou Konan.Nagatovi řeknou , že musí zabít Yahika jinak oni zabijí Konan.Yahiko přinutí Nagata k tomu , aby ho zabil , protože nechce , aby Konan zemřela.Nagato to teda udělá.Hanzo pustí Konan a Nagato se strašně naštve a zabije všechny nepřátelé až na Hanza a Danza , kteří uprchnou.Nagato se na spoustu let ztratí.Objeví se jako Pain(sféra Deva) šéf Akatsuki.Dostane rozkaz od Uchihy M. , aby chytil Jinchuurikiho Kyuubiho Uzumaki Naruta.Pain ale Naruta nepotká , protože cvíčí na hoře.Za to bojuje s Jiraiyou , kterého i zabije.Znova se vydá do vesnice kde zabije Kakahiho,Shizune a zničí celou Konohu.Následně bojuje s Narutem.Hinata se ho pokusí zachránit(Naruta) a Pain jí probodne.V Narutovi se zvedne vlna vzteku a začnou mu růst ocasy.9ocasá liška se probouzí.Zabije sféru Deva rasentganem jako před tím i jeho minulé podoby.


Po chvíli Naruto najde skutečného Pein alias Nagata.Je tam i Konan , jenže Naruto chce nejdřív slyšet pravdu.Tak mu Nagato vše vypoví.Naruto mu dá za pravdu a povídají si o možnostech míru.Naruto pak ukáže Nagatovi Jiraiyovu knihu.Nagatovi začne být vše líto a tak použije jutsu Reinkarnace Kacířské Spravedlnosti.Vše se vrátí zpět a Nagato zemře.Konan odnese jeho a Yahikovo tělo v papíru pryč.

Další SBéško

10. září 2010 v 10:43 | SherryBirkin |  Ostatní
Tak mám další SB , které se převážně zajímá o hru Mafia.

Diplom:
SB
Ikonka:
SB
Doufám , že se líbí.

Pár obrázků Krausera

9. září 2010 v 10:39 | SherryBirkin |  Resident Evil 4
Tak tady máte pár obrázků Kráji:

Klásný hafík.
Woodoo xDD
Drsný pohled.
Panenka LOL
Trochu divný obličej jinak je to úžasný.

Mafia 2

7. září 2010 v 12:19 | SherryBirkin |  Mafia
Já vím trochu pozdě ale už konečně vyšla Mafia 2.Můj strejda si ji koupil a pujčil mi ji je totiž v práci tak mám čas to dohrát.Už jsem ve 12 kapitole skoro ve finiši jenže ted nemám moc možnost hrát páč jsem ve škole a musím pomáhat s přípravou na svatbu.Moje mamča se konečně vdává JUCHŮŮŮ xDD.
A taky bych chtěla jít na Uměleckou školu tak se budu muset hodně učit.Ach jo vopruz.Nejradši bych byla scnénrista-Umělec xDDDD.No budu doufat proto si taky sbírám spoustu předmětu jako amulety , které se pak dám do vlastní vyrobené krabičky(ta bude vypadat).
Tak za dále píšu CHRR ale už začátek se mi zdá strašně slabý no posoudíte sami až to konečně dopíšu a vy sami víte jak dlouho mi to trvá.

Život máme jen jeden tak nedělejte koniny , kterých budete litovat..............

8.Téma-Škola

7. září 2010 v 12:00 | SherryBirkin |  Měsíční diskuze
Tak osmým tématem bude škola.Jaký byl váš první den?Nasral vás někdo?Už se učíte nebo lenošíte?První známka nebo snad i poznámka?Diskutujte.

Info

4. září 2010 v 20:14 | SherryBirkin |  Anime
Akatsuki je zločinná organizace , která má dva cíle.Chytit všechny démony a ovládnout svět pod pevnou rukou.
Založil ji Madara Uchiha a v současné době ji vede Pein(Nagato).
Členů je maximálně 10 a mají spoustu špionů různě ve vesnicích.
Většinou je ovládá Sasori , jeden ze členů.
Démony zapečetují do sochy.Vždy stojí na deseti prstech té sochy.Vyvolává jí Leader(Pein).Zapečetování démona trvá +-3dny podle toho kolik je členů.Čím víc tím líp.
Členi jsou rozděleni do týmu po dvou.Každý z nich má na prstě na , kterém stojí na soše prsten.Každý tam má něco jiného.

Zatím vše.

akatsuki1024.jpg Akatsuki obrazu amvcontestprizes
The_Akatsuki_Organization_by_TomasL.jpg Akatsuki organizace obraz BrittaniAkatsukiFangirl