Srpen 2010

Moje umění 1

31. srpna 2010 v 14:02 | SherryBirkin |  Moje umění
Tak jsem se o5 sekla.Je to tím , že pařím Mafii 2 a Fahrenheit tak sem dám nějakou svou grafiku , aby se neřeklo.

SB
Překlad:Tři sestry
SB
Překlad:Být nesmrtelný je dar i prokletí.-Peníze jsou číslem 1 v našem světě.
SB
Překlad:Miluju tě Chrisi.Budu navždy tvá.
SB
Překlad:Můžu přelstít smrt.Stačí jen vědět jak?

Prázdniny u rybníka-Katalogy

26. srpna 2010 v 14:23 | SherryBirkin
Tak tady je další povídka lehce(xDD)komediální.Doufám , že aspon trochu znáte Naruta ebo zločinnou organizaci s názvem Akatsuki.

"Tak Akatsuki mám pro vás překvápko"…řekl zrzavý muž a přešel ke stolku kde se váleli nějaké papíry. "Páč vás mám už plné zuby tak pojedeme na dovču".                                                                            Akatsuki se na sebe nechápavě podívali a pak se jedním hlasem zeptali: "Co je to dovča???"Pein tak se ten muž jmenoval protočil očima jak to okopčil od americkým seriálů a začal s vysvětlováním.
"Dovča znamená…eee…když si jdete nikam odpočinout kapišto?"zeptá se jich a ani nepočká na odpověd , jelikož ví , že to ti blbečkové zas nepobrali. "Peináku?Když pojedem na tu divnou věc tak kam"otáže se Hidan s podivem všech slušně.Pein sebere pár katalogů."Vyberte si"hodí jim letáky"Moment"přiskočí k nim"Tohle ne to taky ani tohle.Tak už můžete"a s ladností labutě odkráčí na WC se zbylími katalogy.Akatsuki hrábli do hromádky a každý si něco vzal.
"Deidaro-Senpai tady jsou nějaký hadi".
"Máš to obráceně Tobi".
"Vau pěkný obrázek ten si vystřihnu".
"Nechceš mi dát tu půlku s těma plavkama?".
"Kvůli té půlce si to stříhám rybino".
"Jsem žralok ne ryba ty Jashinovče".
Ze záchodu se ozve: "Žádné hádky.Držte huby kvůli vám se nemůžu ani pořádně vy**at".Na to Akatsuki s potulným úsměvem zmlknou. "Hmm tady je loutkové představení.Bože to jsou noumové tohle , že jsou loutky"zabručí zpod katalogu Sasori"To by měli vidět moje". "To jo.Všichni by zdrhli"ušklíbne se Deidara. "Cos řekls"otočí se na něj loutkař. "Já nic já muzikant"začne koukat všude možně blondáček a pískat si u toho.
Ze záchodu se ozve prd nasledovaný žblunknutím a velkým oddychnutím. "Peine"zařve na něj Hidan s úsměvem"Už jsi do**al?". "Drž hubu"okřikne ho Pein z WC. "Máte vybráno?".
"Ještě ne"zahučí Kisame , který se rozhodl , že si v těch katalogách zaplave.
"Kisame padej ze stolu mám tam někde pětikorunu"začne se hrabat v katalogách Kakuzu. "Kde jsi zlatíčko"vleze do hromady ze , které mu jdou vidět jen nohy.Kisame přestane plavat čubičku a uražen se jde utopit do vany.
Ze záchodu jde slyšet spláchnutí a Pein vkráčí do dveří s toaletákem na zadku.Všem Akatsuki přejede po obličeji úsměv až na Itachiho , který má svojí důstojnost a na Kakuzu , který pořád loví pětikorunu v katalogách.
Zrzek všechny přejede pohledem
"Alá co je vám k smíchu".Akatsuki mu to oplatí pohledem "Alá nic". "Konan"zavolá Pein svou děvčicu a začne se prohlížet.Modrovláska sestoupí ze schodů"Ano Peine".Šéfík se na ní otočí. "Co je na mě k smíchu?".Konan si ho prohlídne."Máš na zadku toaleták"poví mu to s úsměvem.Pein se na všechny otočí jenže zjistí , že čumí na prázdnou místnost nepočítajíc Kakuzovi nohy.       

Na zahradě
"Dobrý nápad zdrhnout"ocení bílá půlka černou. "Díky poprvé co se shodnem"… "To jo"…mrkne na černou bílá. "Bože aspon chvíli budtě zticha"promne si Itachi bolavou hlavu"Dovo nebo co to je je vážně dobrý nápad".
"Hmmmm"odpoví mu Akatsuki stále zabraný do katalogů. "Tohle zní dobře"ukáže Deidara na obrázek.Sasori se na něj koukne a pak se chytne za hlavu. "To je gay bar".Blondák se znovu koukne na obrázek. "Aháá"poškrábe se na bradě. "Aháá".Sasori protočí oči jako před tím Pein. "Nepobral sto?".Deidara na něj koukne nechápavě. "Co jsem nepobral". "Nepochopil sto?". "Co jsem nepochopil".
Sasori má co dělat aby ho neshodil do jámy pro Hidana. "Nech to plavat"a znovu se zahledí do katalogů.Blondák se koukne ještě nechápavěji na svého přítele umělce"Co mám nechat plavat?".Loutkař přivře oči.. "Nic radši mlč nebo usoudím , že ty vtipy o blondýnách jsou pravdivé". "Jůů Tobi chce slyšet vtip.Tobi má rád vtipy.Tobi…"
.Zetsu se otočí na Tobiho.. "Tobi zmlkni snažím se dohodnout"a opět se obrátí ke katalogu.. "Já si tu kytku vystřihnu"hmátne po ní černá půlka…"Nikdy já jí viděl první"odstrčí jí bílá půlka.."Jak si jí mohl vidět první ty chytráku , když vidíme oba stejně"utrhne se na něj černá půlka. "Nevím prostě je to tak.Hele kam všichni zmizeli?"rozhlídnou se obě půlky.

V pokoji Hidana a Kakuzu

"Konečně klid"roztáhne se Hidan na posteli a vezme si katalog. "Hmm kozy,kozy,kozy"zaslintá na ženskou v plavkách…"Tam chci"vstane tak rychle , že nohou skopne lampičku…
"Ku*va za to můžeš ty"…ukáže na ženskou v katalogu a následně vyběhne z pokoje.

V pokoji Itachiho a Kisameho

"Kde je ten blbý prášek"rozhrabává Uchiha půlku pokoje."Néé nikdo mi sežral celý platíčko!!!"vezme ho do ruky a zmačká ho. "Za to ta ryba zaplatí"rozzáří se mu červeně oči a s temným úsměvem jde zabít smradocha teda Kisameho.

V pokoji Deidary a Sasoriho

"Vidím Paříž.Ne né vidím Londýn.Ne né vidím Řím.Ne né vidím Madrid"hltá obrázky Deidara a fotí si je svým fotáčkem.Loutkař na něj letmo pohlédne a pak se začne zajímat o zajímavou chatku pro 10 lidí.Rybník,les,blízká vesnice atd…

"Nejspíš jsem něco našel"položí stránku před sebe.Blondák k němu přejde.
"A na co nám bude deset pokojů?"otáže se.
"Kolik nás je?"zkusí to po dobrém Sasori páč ho už Deidara štve.
"No?"začne počítat na prstech blondák. "Deset".
"Už ti to došlo"podívá se na něj s nadějí loutkař.
"A co došlo??Jo ahá"radši ustoupí , protože si všimnul Sasoriho pohledu. "Už to chápu".
Sasori se ušklíbne"No sláva jdem to ukázat Peinovi"vstane a s Deidarou jdou najít Peina.

V koupelně

Kisame se snaží topit ale nějak mu to nejde.Do dveří vkráčí nabroušený Itachi.
"Kisame ty šmejde"rychlým pohybem ho vytáhne z vany"sežral jsi mi Ibalgin"zařve na něj až mu z pusy lítají sliny.
"Mám hlavu jako střep a to kvůli dvou věcem za prvé)používám Mankekyou Sharingan na šmírování Konan a za druhé)….nabere dech"SEŽRAL JSI MI PLATÍČKO!!! "zařve na něj až se Kisamemu zachvějí chlupy v podpaží.
"Takže kvůli tobě nejspíš chcípnu"vyštěkne na něj a zatřese s ním až se Kisamemu zaklimbá hlava sem a tam.
"Promin Itachi myslem jsem , že jsou to bompary"snaží se vymluvit ryba.
"Jo tak bompary"zavrčí Uchiha"Děláš si ze mě prdel nebo se vymlouváš?"
"Vymlouvám he"usměje se nejistě Kisame.
Itachimu se zablísknou oči a Kisame letí z okna.

V obýváku

"Peine"do obýváku vejde Sasori s Deidarou. "Něco jsme našli".
Pein se na ně zamyšleně koukne"Fajn,fajn ukaž,ukaž".Sasori přejde k Peinákovi a podá mu katalog.
Po hodině to Pein dočte. "Perfektní už máme místo".
Konan si od něj vezme katalog a za 5 minut to má přečtené.Zrzek mezitím skočí na gauč a zařve: "MAGOŘI DOLŮ!!!"
Během minuty už všichni sedí na gauči ze , kterého Peina schodili a čekají co zas votravuje.
"MÁM JÍ"vyleze z hromady Kakuzu z vítězoslavným úsměvem a s mincí v ruce.
"Dobře Kakuzu už si sedni"řekne otráveně šéfík , který se začal sbírat ze země.
"Tak jsme tu všichni?"pohledem přeletí místnost,všechny spočítá , protože tuší , že mu stejně nikdo neodpoví.
"Pojedeme do……………………."schválně to protahuje ale když si všimne nezajímavích a unuděných pohledů tak se na to vybodne.
"Do České Republiky na Nechranice"zvolá vítězoslavně.
Všichni až na Deidiho a Sasoriho otevřeli pusu a vyděšeně na Peina hleděli…………..

Kam se hrabe S.W.A.T. část 2

26. srpna 2010 v 14:20 | SherryBirkin |  Fanfiction/Komixy
Tak a zde máte druhou část.Dnes přibude další povídka chci na ni znát názor abych ji mohla psát dál.

Během několika vteřin se v Xanderově mysli zrodí spoustu nápadů ale jen jeden je uskutečitelný ale zároven i šílený.Alex se otočí doprava a vyrazí vpřed.Kulka se mu lehce otře o ucho a zasáhne obraz.Řinkot skla a Alex letí přímo do mouky."Bléé jsem celý bílý"vstane a přečte si komu patří stánek:Samuel Bart."Perfect nejen , že mě přistihne s mrtvolou jeho syna ale ještě mu zničím zboží"chytne se za hlavu a rozeběhne se pryč.Když si je úplně jistý , že ho muž už nenajde zastaví a začne dělat nádechy a výdechy"Nádech,Výdech eh kde to zase jsem?"rozhlédne se"Hm moře,lodě"koukne Alex na jednu zvlášt velkou a celou bílou"Krása".Začne se k ní pomalu plížit."Nikde nikdo mám štígro".Schová se za bednu s přesně v tom momentu se otevře poklop a vystoupí asi 50 mužů se schovanými zbraněmi"No nic moc tajný nejsou"pomyslí si Alex a dál je pozoruje.Muži spolu mluví a pak ukážou na bedny za , kterými se schovává Alex."A kurna musím se schovat".Bez přemýšlení vleze do jedné bedny a čeká. Muži  začnou brát bedny a odnášejí je do lodě.Xander si v malý bedně navíc se smradlavýma rybama připadá doslova jako sardinka v konzervě."Tu taky , že?"řekne jeden z mužů."Ano myslím , že ano"odpoví mu druhý a vezme bednu i s Xanderem z druhý strany.První muž se jí taky chopí a už jí nesou do lodi."Nevíš co bude dnes k večeři?"zeptá se první muž a postaví bednu na zem."Myslím si , že asi ryby"odpoví druhý."A nebo rybí prsty"uchechtne se třetí muž , který vykládal mouku."Kuchaři už zase stávkovali?"optá se druhý."Ano opět jsou nenapravitelný.Tomovi tomu s těma křivíma zubama za chvíli Kapitán nebude mít co uříznout" zasměje se třetí."Už zase Tom to snad není možný.Ten chlap si koleduje o malér"vejde tam čtvrtý muž."Ano to koleduje.Ani bych se nedivil kdybychom ho jednou dostali k obědu"řekne první a odejde.Z rozhlasu na stěně se ozve:"Podává se večeře kdo tam nebude do 10 minut čeká ho trest"hlas umlkne a ozve se znova třetí muž"Á Kapitán nemá moc dobrou náladu"."A ty se divíš po tom co ti kuchaři dělají.Já už bych je dal do koláče.Ach chtěl bych koláč"zasní se čtvrtý."Jo já taky ale radši už půjdu nechci mýt záchody nebo něco horšího"třetí muž přejde ke dveřím a počká na druhého.Čtvrtý odejde jinýma dveřma.Když všechno ztichne Alex se odváží vykouknout z bedny."Bože ten kapitán musí být nějaký magor"zamumlá a vyleze z bedny"No fuj já smrdim.Kombinace mouky s rybama rovná se vážně nechutný"odplivne si a jde ke dveřím , kterými odešel čtvrtý muž.Pomalu je otevře a vykoukne ven.Nikde nikdo.Pomalu vyleze a potichoučku za sebou zavře dveře."Dobře a ted kudy"pokročí k dalším dveřím a zaposlouchá se.Nic neslyší tak je otevře."Perfect schody"zaraduje se a vyrazí po schodech nahoru netušíc , že ho někdo pozoruje.Vyběhne do čtvrtého poschodí a vyrazí na chodbu.Tam si nějaký muž s pro Alexe hůlkou povídá se ženou s temně zrzavými vlasy.Xander se lekne a snaží se potichu dostat ke dveřím se schodištěm ale jak se otočí do něčeho narazí i když nic nevidí"Au dávajte pozor prosím"na to se ten muž i žena otočí.Xander zpanikaří a rychle zdrhne po schodišti ještě výš."Pryč,pryč"říká si v mysli jenže tentokrát nabourá do jednoho z mužů toho Kapitána."Co jsi a co tady děláš"vykřikne na něj jeden a všichni tři na něj namíří zbraně.Alex dá ruce nad hlavu"Já jsem Xander Harris a pocházím ze země"blbý úsměv.Muži se na sebě divně podívají a Alex toho využije ke zdrhnutí dolů.Ve třetím patře se jim ztratí"Uff jsem dobrý utekl jsem jim"ušklíbne se ale jeho škleb se změní na vystrašený když mu u krku přistane meč a chladný hlas řekne"Nemyslel bych si to mám právo říct , že tuto lod znám líp než vy".

Kam se hrabe S.W.A.T. část 1

24. srpna 2010 v 12:45 | SherryBirkin |  Fanfiction/Komixy
Zas něco trošku jiného.Míchanina Buffy s Ligou Výjimečných.


Alex seděl v 10 hodin večer ve svém oblíbeném křesle a znuděně přepínal kanály na televizi.Anya byla s ostatníma holkama na dámský jízdě kdesi v Los Angeles,Giles zase v Anglii a Spike to ho vlastně ani nezajímalo.Po 11 hodině se začal fakt pekelně nudit a tak se šel mrknout do ledničky aby zajedl svou nudu.Nic tam nebylo"Do prdele hrozná nuda a navíc nic k snědku"zavrčí a znovu ji zavře.Najednou ho napadne dost divný a dost stupidní nápad.Zajde si do Magic Boxu a zkusí si nějaké kouzlo."Jo jsem to ale chytrý".A s tímto pokřikem běží až do Magic Boxu.Na půli cesty si uvědomí , že vlastně nemá klíče a tak se vrátí.Vezme klíček z tajné skrýše v toaletním papíru a vyběhne znova ven.Jenže si zapomněl boty a tak se vrátí opět.U dveří si vzpomene , že nemá klíč od dveří.Naštván sám na sebe se pokusí vylézt po okapu.Když už po 350 spadne vzdá to a jde do Magic Boxu bos."Až se Anya vrátí musím jí zavolat , že jsem v Magic Boxu" pomyslí si a jde si zkrátit cestu přes hřbitov.Na krásné kousavé trávě se jde Alexovi pouze v ponožkách pekelně blbě a tak se vrátí a jde normoš po chodníku."Děkuju bohu , že je tma moment" zastaví."Kurna já jelito mám na sobě pyžamo"zařve.Z jednoho paneláku se ozve"Drž hubu snažím se šuk-tedy spát"dokončí hlas.Alex to nechá být a rozeběhne se do Magic Boxu , kdyby ho napadl upír je proti němu bezmocný.Rychle jako blesk doběhne do obchodu,odemkne si a bleskově za sebou zamkne."Uff už jsem konečně vevnitř"oddechne si a jde hned po žebříku nahoru ke knihám."Černá magie,rituály,teleporty,mucha-ch- cože?"kouká nechápavě na jednu knihu ale docela ho zaujme obrázek tak s ní sejde dolů a začne si ji prohlížet.Polovině z toho vůbec nerozumí , protože je to svahilsky."Bože to jsem měl radši zůstat doma"zavře knihu a protáhne se na židli.Zamyslí se nad tím , že by bylo fajn být v 19.století.Kočáry,levnější věci,krásný temný Londýn.V tom snění si ani neuvědomí , že převrhl nějaký zelený lektvar na knihu Teleporty od A po Z.Kniha začne divně svítit a celý obchod se pomalu začne měnit na půdu nějakého starého domu.Alex se probere ze snění a vylekaně vykřikne"Kde to jsem?". Rychle vylítne z křesla a přeběhne k oknu."Panebože co se stalo?"nechápavě koukne z okna a vidí starý Londýn."Ale ne moje přání se splnilo ale jak?"odejde od okna a začne přecházet jsem a tam"Vždyt se tu vůbec nevyznám co budu dělat?Byli v této době už mapy?A jak se odsud dostanu?"klade si jednu otázku za druhou. Ze zdola se ozve přísný ženský hlas"Carle pojd dolů!".Alex se rozhlídne kde je ten dotyčný Carl a ucítí zápach , který předtím necítil."Fuj"zašeptá a chytne se za nos.Puch vycházel ze skříně snad jediného nábytku , který byl vcelku jinak tam bylo rozbité zrcadlo,rozpadlá postel,špinavá matrace a malý stoleček bez nohy.Xander ke skříny nedůveřivě došel a zastavil se před ní.Puch přímo gradoval."Carle pojd dolů a hned otec s tebou chce mluvit"ozvala se znovu žena.Alex se otočil ke schodům a zas zpět ke skříni.Rozklepanou a zároven nedočkavou rukou šáhnnul po klice a otočil s ní."Carle už toho mám plný zuby jdu nahoru a počkej na ten výprask"po těchto slovech na Xandera vypadla mrtvola a zalehla ho."ÁÁÁÁ bože"zařve a shodí jí ze sebe.Na schodech se ozvou rychlé kroky.Alex se bleskově otočí ale stejně ho ta žena co ty schody přímo vydupala kopne nohou do hlavy."Né můj syn"klekne si k smradlavý mrtvole"Né bože pomoc nám neber si ještě mého syna prosím mého syna ne vem si místo něho mě nebo toho vraha"ukáže na Xandera , který se rychle začal sbírat z podlahy"Madam to je nedorozumnění já jsem ho našel ve skříni"začal se obhajovat ale žena si ho nevšímala a začala se modlit."Caithlyn kde jsi?"ozve se ze zdola mužský hlas."Samueli nahoře!Je tu vrah ber flintu"zařve žena až Alex nadskočí"Cože flintu?Ženská zbláznila jsi se?"zaječí na ní Alex ale žena ho okázale ignoruje."Mami"po schodech vyběhne kluk přibližně 17letý"Co se děje".Hned jak shlédne scénku na půdě vše pochopí a vytáhne odněkud nůž."Anthony"zařve muž ze zdola a vyběhne po schodech s flintou v ruce. "Ty grázle"zasupí a namíří flintou Alexovi na hlavu a vystřelí.

CHRR nápad

19. srpna 2010 v 19:21 | SherryBirkin |  Ostatní
Tak mám nápad.V CHRR se objeví spousta postav.Jenže není s Chrisem everyday takže nevíte co se s nimy dále děje.Nápad spočívá v tom , že vám napíšu na maila co se s nima v tom díle v danou hodinu děje.

Do komentů napište:

1)váš mail
2)postavu o , které chcete vědět
3)číslo dílu
4)v kolik hodin zmizela z mého plátna

Napíšu vám to jako menší povídečku.Doufám , že jste to pochopili srozumitelněji my to nějak nešlo.

Mí oblíbenci

18. srpna 2010 v 12:57 | SherryBirkin |  Bývalé i přítomné vzhledy blogu
Tak toto je Konečné Umění.
Představitelé Resident Evilu-Luis Sera,Ramon Salazar a Verdugo.
Představitel Hauting Groundu-Hewie.
Představitel Mafie-Joe.
Představitelé Pána Prstenů-Aragorn,Boromir a Faramir.
Představitelé Naruta-Sasori a Deidara.

Záhlaví:

SB
Okraje Stránky:
SB
Stránka:
SB

Prozatím

17. srpna 2010 v 15:00 | SherryBirkin |  Ostatní
Později to dodělám za tím zůstane takhle.

OMG

17. srpna 2010 v 13:01 | SherryBirkin |  Ostatní
Nějaký blbeček si myslel , že je tohle Luis.Jestli nevíte kdo to je tak vám to řeknu.Je to sexuální úchyl Dorian Gray , kterého nemůžu ani vystát.


7.Téma-CHRR

17. srpna 2010 v 12:52 | SherryBirkin |  Měsíční diskuze
Sedmým tématem je Chrisova Ranní Rutina.
Jak se vám líbí?Mám v ní pokračovat?Jaký díl a postava se vám nejvíc líbí?Myslíte , že to upadá nebo kvete?Je to na vás!Diskutujte!

Z5

17. srpna 2010 v 12:05 | SherryBirkin |  Ostatní
Tak jsem zpátky.Dovolenou jsem si užila na maximum možná přidám i nějaké fotečky z Malé Vísky kde jsme byli.Takže ted jsem přidám pár věcí a všechny vás oběhn , aby jste si nemysleli , že jsem na vás zapomněla i když mám Anzaimra(nevím jak se to píše xDD).

A ještě něco:

1)Rozjedeme znova tu hru pomocí komentů bylo by škoda nechat jí spát.
2)Přidám jsem nové rubriky(Nechte se překvapit)
3)Nejdou mi stahovat videa tak douho žádné nebude.
4)Udělám si nový dess se vším o čem se tento blog zajímá a bude zajímat.
5)Pokusím se tu rozjed.

Tot vše vaše Sherry

Jedu pryč....

5. srpna 2010 v 12:23 | SherryBirkin |  Ostatní
Na týden odjíždím na Šumavu na chatu.Sice to tu vypadá jako bych tu nebyla i ten předchozí měsíc.Za to se omlouvám i to , že neobcházím.Neměla jsem nějak náladu a čas.Pokusím se to napravit.Další důvod je ten , že mi to blblo.Na týden zdar.


Sherry