Březen 2010

To je podoba

29. března 2010 v 19:03 | SherryBirkin |  Resident Evil 2
Našla jsem obrázek na , kterém je Sherry a herečka známá například ze seriálu Buffy Michelle Trachtenberg.Koukám koukám a jsou si docela dost podobné co myslíte.

ressemblance.png Sherry Birkin ressemble a Michelle Trachtenberg image by jennifer_wong

ICQ

29. března 2010 v 19:01 | SherryBirkin |  Ostatní
Kdo si mě chce přidat na ICQ tak tady je musela jsem si udělat nový páč starý blblo:SherryBirkin-565-255-822.

34300.jpg Sherry Birkin image by MewWaitressMandyX

The Day The Dead Weren´t Dead

25. března 2010 v 20:00 | SherryBirkin |  Videa
Velmi zajímavé video. sice jsem film někde nenašla ale podle traileru je to bomba.A havně je tam Kris(♥)Lemche.Jo a všimněte si toho blondáka trochu mi připomíná Weskera.


1.Úkol MSCHRR

22. března 2010 v 18:00 | SherryBirkin |  Soutěže
Takže do soutěže se přihlásily Natla,Dr.Willard a Wesker.Budou tři kola.V rvním se ještě nevyhazuje.Takže první téma je kdybych neměla obrázek Chlupího jak byste si ho představovali.

Odevzdejte do konce měsíce na e-mail Scoobik.Prue@seznam.cz.

Přihláška do MSCHRR

15. března 2010 v 14:21 | SherryBirkin |  Soutěže
Takže tady je přihláška do Malovací Soutěže Chrisovi Ranní Rutiny.Musí se přihlásit max.3.

Přihláška:

Nick:
Blog:
V čem nebo na čem budeš malovat:
Čteš CHRR(jesli ne tak si ji přečti):


Tot vše.

Jména

15. března 2010 v 14:16 | SherryBirkin |  Ostatní
Stane se vám , že například si oblíbíte postavu,herce atd. a používáte jeho jméno skoro všude.Mě se například zalíbily jména Yuri z filmu 2012,Melinda ze seriálu Posel ztracených duší,Ian z filmu Nezvratný osud 3 a Ginger a Bridget z filmu Moje sestra vlkodlak.Co vy stane se vám to někdy?


Nápadík

11. března 2010 v 16:06 | SherryBirkin |  Ostatní
Dostala jsem nápad na soutěž.Byla by o CHRR.Kdo by se přihlásil by měl týden na to aby mi nakreslil danouvěc , kterou bych napsala třeba jak si představuješ scénu kdy Weskera a Chrise honí baba v obchodáku a nebo jak WeskerTron zdolává hromadu nádobí.Chtěla bych znát váš názor abych věděla jestli by se do toho někdo přihlásil.


Návštěvnost

8. března 2010 v 12:07 | SherryBirkin |  Ostatní
Tohle je pro mě krásný číslo moooooc vám všem děkuju:

Navstevnost za minuly tyden (1.3. 2010 - 7.3. 2010) je:
Pondeli: 20
Utery: 7
Streda: 16
Ctvrtek: 18
Patek: 20
Sobota: 9
Nedele: 16

Celkem: 106


Hlavní znělka CHRR

7. března 2010 v 20:52 | SherryBirkin |  Videa
Vymyslela jsem hlavní znělku na CHRR první deník.Postavy jsem vybírala podle toho kolikrát se tam vyskytly a nebrala jsem díly ve kterých byli všichni:


Jedenáctá část-Hrůza alias práce

5. března 2010 v 14:07 | SherryBirkin
První dílek druhého deníku o něco kratší než předtím.Snad vás aspon na chvíli zabaví.

6.00-Špim a špim aněco slyšim,otevřu očička,natáhnu ručku a fláknu budík.Otočím se na bok a hodlám znova usnout jenže do dveří se vřítí Joseph a Wesker a skandují:Dnes jdem do práce ole ole už žádné nudné nápady od Chrise ole ole(ted se mě dotkli fnuk).Doskandují a já po nich hodím polštář ale ty hyeny po mě skočí strhnou mi pyžamo a hodí pod sprchu(ÁÁÁÁÁ ledová sprcha po ránu vždy probudí).Vlezl jsem do ní jako chlap a vylezl jako ženská(akorát mi něco chybělo ani nevím co).Obleču se do svého policejního obléčka a jdu se napapat.
6.30-Joe tančil po kuchyni jako baletka a dělal něco co vypadalo jako vajíčka.Wesker trůnil položený uprostřed stolu.Já jsem si hačl na židli nohy nahoře takže jsem málem skopl Weskera.Ten se malinko naštval(ironie)a začal mě škrtit , že jsem na jeho trůn dal svoje smradalavý baškůrky barvy růžové barbí(EEEEE nemám slov).Joseph nás rozsadí a dá nám na prdel(úchyla jeden).Naštvaně nám rozdá ten blivajz a odejde do obýváku kde má pro sebe a Simon mnami pizzu(VRRRR).Já to vyhodím z okna a jdu objednat čínu.Wesker měl tak strašný hlad , že to sežral(to bych nesnědl ani kdyby to bylo poslední jídlo na zemi vlastně bych se k tomu ani nedostal páč by ho určo sežral Obama aby přežil CHA).
7.00-Po papání jdem pěšky do práce(asi bysme si měli pořídit auta).Cestou vyzvednem Jill ale tu bolí nohy tak jí musím níst.
7.25-Musíme se vrátit.Wesker zapomněl Chlupího ve skříny(Kdo pak ho tam strčil HIHI).
7.35-Tak znova jsme na cestě.Už jsme skoro tam ale zavolá nám Enrico at ho vyzvednem , že pro nás něco má.
7.45-Ten hajzl nám dal krabice s různými kravinami které prý potřebuje do práce a jasně , že to musíme níst já a Joseph(v tuto chvíli bych chtěl být Wesker ale ten nese tu chlupatou bestii takže NÉÉÉÉ).
8.00-Sesadim Jill i s krabicema a padnu.Jill mě sebere a jako Rambo odnese na R.P.D.(vau vybral jsem si dobře taxi služba Jill HEHE).
8.15-Konečně dorazíme.Jill mě shodí a podá mi krabice(Už to znova musím tahnout BÉÉÉ).Vejdem dovnitř a hned nás Irons sjede pohledem alá "Ty šmejdi jdou o5 pozdě,,(ted ho musíme oslovovat Velitel Irons i když mě by se spíš líbílo Prase Irons).Rychle si hačnem(jsme v hale jen se tam natahali židle a Irons si stoupl za stůl nad fontánou).
10.00-(CHRRRRRRRRRR).Prase Irons mele už dvě hodiny a patnáct minut.Všichni až na Rebeccu,Enrica a Richarda usli.Po tom dlouhém proslovu zahlaholí všichni do práce a sám si jde užívat se sekretářkou(platí jí za to dobrovolně by nešla MUHAHA).
10.15-Všichni se narvem do naší malé kanceláře(docela malér dostat tam 13 lidí plus smradlavou kouli).Každý se někde usadí a Wesker začne něco hledat.
11.29-Konečně to našel.Dveře se rozletí a v nich se objeví Prase Irons a praví , že máme nového partnera do Alpha týmu(NÉÉÉ).Do dveří vkráčí atraktivní blondýná a představí se jako Aya Brea(JOOOOO asi jsem se zamiloval) a za ní pes , který se jmenuje Flint(jeden blešák nestačí).Polovina S.T.A.R.S. až na Richarda,Enrica,Rebeccu a Jill začali slintat.Jill si toho všimla a hodila ksicht alá "Ještě jednou Chrisi a budeš holčička"(no jo ted už nebude nejokukovanější ženská HEHEHE).
12.00-Máme si roztřídit složky na compu jelikož ty smradi co jsme je přijmuli na letní stáž nám tak udělali hrozný bordel.Aby si mě Aya všimla tak jsem jí řekl , že potřebuju pomoct zapnout počítač(ježiš to jsem si nemohl vymyslet něco inteligentnějšího).Wesker se na mě divně koukl a málem převrhl hrníček s čokoládou.Aya mi to ukázala s divným úsměvem alá "To je negramota".
12.30-Forrest a Kevin se začali hádat kdo dřív bude hrát on-line hry.Wesker se za nima bleskově objevil až rozházel všechny papíry na stole a jak chtěl drsnácky přiletět tak chytl držku o roh stolu(AUU to muselo bolet MUHAHA).Oba je vyrazí za dveře a počítač přiřadí Aye a Rebecce.
13.00-Za dveřmi se strhla bitka.Wesker tak hned bežel a o5 jí chytl o roh stolu(už vypadá jako humr CHECHE).Ozve se hrozný řev až nám stojí chlupy v podpaží.Pak se otevřou dveře a tam stojí Prase Irons s želízky.Wesker chytne Forresta a připoutaj ho k Weskerovu stolu.Pak čapnou Kevina toho připoutaj ke skříni.Pak Prase Irons odejde a Wesker na nás štěkne at děláme a sám si hačne na Forresta(spletl si ho se židlí chudáček).
13.45-Joseph s Kennethem chtěli vystrašit Brada tak dělali stínový zajíčky na zed.Brad jakmile to spatřil vylítl ze židle a skočil Edwardovi do náruče(chudák byl nejblíž).Wesker okřikne Kena a Joa at toho nechaj nebo z nich udělá Jonas Brothers.
14.00-Barry vyžaduje pauzu na oběd.Krutý Albert se zle zasměje a odpoví ne.Všem jako na povel zakručí v břiše kromě Weskera a Chlupího ty se pod stolem tajně krmí Scoobyho keksama(dneska jim něco provedu MUHAHA).Wesker nás teda pošle na 5 minutový oběd.Všichni se vrhnem ke dveřím v čele s Barrym(Chudáci Forrest a Kevin vlastně jen Kevin Forrest někdy zachytí Scoobyho keks).
14.01-Do kloužem se do jídelny jelikož Barry celou cestu cintal tak hádejte po čem se to asi kloužem.Jdem do fronty a všichni si hned narvem čínu i s bramborama do břicha a jdem z5.
14.05-Wesker seřve ty co šli poslední , protože dorazili o sekundu později(jako naschvál jsem mezi posledními já Barry , kterýmu to s plním žaludkem neběží tak jako s prázdným,Aya a Rebecca).
15.00-Snažím znova upoutat pozornost Ayi a tak na ní spadnu(jsem chytrý HEHEHE).Jill se nademnou vynoří jako smrt a nakopne mě(AUUVÍÍ).Aya vstane a radši zacouvá.Já taky vstanu jenže do zdi se blbě couvá tak schytám další(to mě zajímá jak by to semnou dopadlo kdybych se s Ayou vyspinkal???).Wesker už značne červený a rozčepýřený Jill vyhodí za dveře a mě hodí na židli at makám.
16.00-Jill šla z5 a vůbec se mnou nemluví ani tužku mi nepodá(schválně jsem ji schodil takhle vyzkouším jestli semnou nemluví).Kouknu na hodiny a pak na Ayu.Vstanu a zkusím padací trik jenže to by předemnou nemohl přeběhnout Edward , který mě malinko drcnul(PCHE) a já místo abych přistál v klíně Ayi tak přistanu v klíně Barrymu.Ten mi řekne něco vy smyslu , že už je ženatý.Já z něj rychle slezu a radši si jdu sednout.Cestou nakopnu Chlupího(o tot dobrý pocit).Wesker okamžitě vyletí ze židle a skočí na mě.Jelikož naše kancelář je malá tak stačí uskočit a Wesker skončil na Josephovi a Enricovi.Já si radši hned hačnu a dělám , že tu nejsem(projistotu jsem si na hlavu vzal růžový klobouk).Wesker vstal a začal mě hledat(debil).
17.00-Konečně máme padla.Zeptám se Ayi jestli mě nedoprovodí domů ,že se bojím.Aya se na mě mile usměje a odpoví kladně.Jenže ke mně přilítne Joseph a za ním Wesker s Chlupím(najednou jsme kamarádi ale když chci na hajzl tak se musím vychcat do květináče)a řeknou , že bysme první den v práci mohli jít do hospody.Aya mi řekne , že to nevadí doprovodí mě příště a ještě mi dá své telefoní číslo(JÉÉÉÉ).Najednou mě něco srazí do bahna(JIIIILLLLLL).Ta si jen dál razí cestu a vůbec mě neregistruje(já jí jo na svých zádech aví).
18.00-Na cestě do hospody se k nám přidali Barry,Edward,Forrest a Kenneth.Hned jak jsme se usadili si Barry objednal síčkovou se 16 knedlíky a dvojitý pivo do 5litrovky.Tajně si všichni pod stolem zahrajem kámen,nůžky,papír ted.Prohraje Wesker tak bude odnášet Barryho on(CHECHE+MUHAHA).
19.00-Edward usnul na cizím stole u krásných roštěnek,Forrest utekl domů , protože ho začala nějaká stará baba obtěžovat a málem ho znásilnila,Kenneth už půlhodiny blije na hajzlu,Barry z nedostatku drobáku sežral stůl,Joseph je ani nevím kde,Wesker se schoval za pult , protože to byla ta baba z obchodáku a já jediný pořád chlastám(jsem boreček ale už jenom 10 došli mi prachy).
22.00- Odebíráme se domů až na Weskera ten odnáší Barryho.Po cestě domů potkám Joa.Prozradí mi , že šel doprovodit Forresta páč se strašně bál(ale který z nich HEHE).
22.30-Nějak se v té velké tmě nemůžeme orientovat a párkrát spadnem do příkopu(AJJAJJJ).Joseph začne zmatkovat , že už se nikdy nevrátíme domů.Najednou uvídíme lucernu rychle se za ní rozeběhnem a málem vletíme pod kola auta ale zachrání nás Simon , která nám prozradí , že už půl hodiny kouká jak obcházíme barák(COOO?????).Nechám to být a jdu spát.
00.00-Wesker se vrátil.Ještě mě vzbudil a zeptal se jestli jsem neviděl Chlupího.Řeknu ne a jdu spát dál.
01.00-Vzbudí mě vytí.Ježiš co to je.Vstanu a jdu do sklepa.Tam stojí Chlupí a řekne mi:Jdi prič ty hnusný Chrisi.
02.00-Vzbudím se.To byl divný sen.Jdu znova spát a radši už se nebudu probouzet.Zdá se mi o pracovním dni , který nikdy nekončí.
06.00-…..

Mafia parody

4. března 2010 v 21:38 | SherryBirkin |  Videa
Tak to je fakt prdel.Už tě nepotřebuju prdel si umim utřít sama LOL.


Adonis Mercedes

3. března 2010 v 18:23 | SherryBirkin |  Ostatní
Chcete aby se ještě objevil v CHRR milý zloděj Adonis Mercedes?Hlasujte v anketě.


Heather nemá ráda Leonovu přítelkyni

3. března 2010 v 17:30 | SherryBirkin |  Videa
Tohle je suprový video i když tu písen moc nemusím stejně jako tu zpěvačku.


2.Téma-Mrtvý nebo živý

1. března 2010 v 13:25 | SherryBirkin |  Měsíční diskuze
Tak tady ten měsíc se budete zabývat tím jestli je Wesker mrtvý a nebo o5 nafingoval svou smrt.Co myslíte?

Nové postavy do CHRR

1. března 2010 v 13:14 | SherryBirkin |  Ostatní
Tak tady máte nové postavy do Chrisovi ranní rutiny.Ještě než vám je ukážu se ptám jestli mám udělat na všechny postavy životopisy?Odpovězte do komentů a ted ty postavy:

1)Aya Breya a její pes Flint
2)Jin Kazama,Paul Phoenix a Marshall Law
3)Lara Croft a její klon DG
Tak co jste spokojeni.

Utíkej Forreste utíkej

1. března 2010 v 9:19 | SherryBirkin |  Videa
Wesker s Birkinem si dělaj z Chrise prdel prostřednictvím mrtvého Forresta:Resident Evil RWRC

1. března 2010 v 9:08 | SherryBirkin |  Videa
Tak tohle pořádně propracovaný i když jsem viděla jen první dvě části nej jsou ty weskerovi představy LOL:Heather vs Garador

1. března 2010 v 9:04 | SherryBirkin |  Videa
Fakt super video: