Leden 2010

Vízo

29. ledna 2010 v 13:16 | SherryBirkin |  Ostatní
Tak tohle je moje vízo.Naše kraví učitelka na Vv mi určitě nic jiného nedá než 3 a na M chodím na doučování atech jsem nemohla cvičit jelikož mi chcípl PC.

Chování Velmi dobré

Čeština a literatura Chvalitebný
Anglický jazyk Chvalitebný
Dějepis Chvalitebný
Občanská výchova Výborný
Rodinná výchova Výborný
Zeměpis Chvalitebný
Matematika Dostatečný
Přírodopis Dobrý
Fyzika Dobrý
Chemie Dobrý
Hudební výchova Výborný
Výtvarná výchova Dobrý
Pracovní činnosti Výborný
Tělesná výchova Chvalitebný
Technika administrativy Dostatečný
Ekologie Výborný

Mé video o Tommym,Samovi a Pauliem

26. ledna 2010 v 14:44 | SherryBirkin |  Mafia

Překládám

26. ledna 2010 v 13:11 | SherryBirkin |  Ostatní
Ted opět nebude na blogu přibývat moc věcí , protože budu mít utrum a ještě k tomu překládám romány S.D.Perry zde je ukázka prvního dílu:

PROLOGUE
Týdenní Latham ,2.Června 1998
Bizzardní vraždy spáchané v Racoon City
Zohavené tělo čtyřiadvacetileté Anny Mitaki bylo objeveno včera pozdě večer severozápadně od Racoon City,je to čtvrtá obět kanibala nacházejícího se poblíž Victoriina jezera za tento měsíc.V souladu s koronerskou zprávou tělo vykazovalo známky toho , že jí někdo snědl,vzorky vytvořili lidskou čelist.
Krátce po objevení slečny Mitaki dvěma běžci přibližně v děvět hodin v noci se šéf stanice R.P.D. Brian Irons po krátkém prohlášení trval na tom aby policisté okamžitě zadrželi pachatele těchto odporných činů a , že v součastnosti konzultuje s městskými úředníky o lepších ochraných opatřeních.Kromě vražedného řádění kanibala zemřeli další tři lidé na zvířecí útoky poblíž Racconského lesa,čímž počet záhadných úmrtí činí sedm….
Raccoon Times, 22.Června 1998
Hrůza v Racoon City
Více obětí
Orgány mladého páru byli nalezeny v neděli brzy ráno nedaleko Victoriina parku.Deanne Rusch a Christopher Smith jsou osmou a devátou obětí panovaného násilí ,které terorizuje město od poloviny Května tohoto roku.Obě oběti ve věku 19 let byli pohřešovány svými rodiči v sobotu pozdě v noci a byli objeveny policisty na západním břehu Victoriina jezera přibližně ve dvě hodiny ráno.

I když nebylo vydáno žádné oficiální prohlášení,svědci potvrdí , že oba mladí lidé měli stejné zranění jaké měli předchozí oběti.

Zda byli útočníci nebo zvířata duševně zdraví nebylo dosud prokázáno.
Podle přátel se mladý pár vydal hledat divoké psy objevené v hustě zalesněném parku.Plánuje se porušení městského zákazu vycházení aby byli vyděni údajní noční tvoři.Starosta Harris má tiskovou konferenci toto odpoledne a očekává se přísnější vymáhání zákazu vycházek….

Cityside, 21.Července 1998
"S.T.A.R.S." speciální záchranný oddíl jde zachránit Racoon City
Nahlášení zmizení tří turistů na počátku tohoto týdne rozhoupalo představitele města aby uzavřely Linku 6 v podhůří Arklayských hor.Policejní náčelník Brian Irons oznámil účast S.T.A.R.S. na hledání ztracených turistů a úzké spolupracování se stanicí R.P.D. dokud nebude konec mizení a vražd , které ničí naše město.Šéf Irons bývalý člen S.T.A.R.S. poskytl exkluzivní rozhovor pro Cityside ve kterém prohlásil , že je na čase zaměstnat výhradně talenty mužského i ženského pohlaví.

Měli jsme devět brutálních vražd a nejméně pět zmizení za poslední dva měsíce-a všechny tyto události byli v těsné blízkosti Racoonského lesa.
To nás vede k doměnce , že se pachatelé ukrývají někde v okrese Victoriina jezera a S.T.A.R.S. je mají najít.Na otázku proč nebyli S.T.A.R.S. přiděleni na úkol již dříve šéf Irons řekl pouze, že S.T.A.R.S. byli od začátku pomocníky R.P.D. ale platnost k plnému vyšetření úkolu získali až ted.
Společnost byla založena v New Yorku roku 1967 financována z neznámých zdrojů. S.T.A.R.S. byla původně vytvořena jako opatření proti teroristům z obou agentur CIA a FBI. Pod vedením bývalého NSDA (Národní bezpečnostní a
Obranná agentura), Marca Palmieriho, skupina rychle
rozšířila své služby zahrnující vše od branění
vyjednávání až po zklidnování nepokojů.
Práce s místními policisty zahrnuje i samotnou pobočku S.T.A.R.S. ve městě aby mohla pracovat jako kompletní jednotka. S.T.A.R.S. zřídila své pobočky v Racoon city prostřednictvím fondu-zvyšování úsilí v roce 1972 a v současné době je pod vedením Alberta Weskera jenž byl povýšen před šesti měsíci….

Devátá část-Podvodník

23. ledna 2010 v 14:57 | SherryBirkin
Po hrozně dlouhé době další díl.


09.00-Uslyšim zvonění budíku(zasranej budík) a skopnu ho na zem.
Protáhnu se,krknu si,prdnu si a vstanu.
Šlápnu na kovové konstrukce budíku(Demolace pokoje hotovo alias Mison Complete MUHAHA).Začnu si je vytahovat ze svých krásných bačkůrek pro nejmenší(Měřil jsem se).Kouknu se na postel a tam je lísteček.Přečtu ho:Chrisi má školení vrátím se zítra PAPA I love you(I lovou CO???).
Sejdu po schodech a najednou zazvoní zvonek.Vyskočim skoro až ke stropu , udělám úchvatnou piuretu a dopadnu na stolek , který se promění v třísky(Kdo tu uklidil???).
Seberu ten bordel a hodim ho do Pana Cho-Cho(MUHAHA).Jdu otevřít a na mě skočí Rebecca(Tele chlupatý málem jsem upadl VRRR).Začne něco nesmyslně blekotat a já cintat(mám hlad jako kráva-mám dva žaludky nebo , že by to bylo játro????).
Rebecca do mě drcne a řekne , že mám velký zájem o jejího"KLUKA"(cože????).Nic nechápu a jdu radši do kuchyně.Rebecca baletí za mnou a pořád se rozplývá až ke stropu(je poslintanej-FUUUJ).
Vezmu si párky,pivo a tři chleby(ale žádné plátky celý) a zrafnu je.Rebecca pořád mele.
11.00-Annette začne smažit rybu a Rebecca pořád blekotá(ach jo).Za půl hodiny mi bez obalu řekne , že mám hrát jejího bratra , protože za 1)její bratr neexistuje za 2)její kluk má rád mladé koloušky a za 3)musím si vzít oblek,číst nudné časopisy o make-upu(FUJJJJ) a hrát si s panenkami Barbie(jedině od Matella , žádný jiný neberu.Rebecca to všechno vyhází ze své mini kabelky a já na to čumim s otevřenou pusou.Annette mi nandá rybu a já to radši rychle zhltnu a jelikož to bylo vařicí tak začnu skákat indiánský tanec a z huby se mi začne linout ohenˇ.
Do kuchyně přiběhne Wesker s hasícím přístrojem a nastříká mi to do huby.Já to na něj vyprsknu ahned jsme oba bílí.Rebecca mě očístí jednou z bárbín a řekne mi , že mám u ní být v 16.00 přesně a pohrozí mi nohou(Většinou se hrozí rukou???)a pak odejde ale ještě si sebou vezme 5 ryb aby nemusela vařit(Svinucha jedna).
13.00-Wesker mi pomáhá najít nějaké slušné oblečení.
14.00-Za hodinu to vzdáme a jdem k němu(cestou mě pořád popichoval tak jsme se začali mlátit větvema).
15.30-Museli jsme běžet abycom to stihly jelikož nám ta bitka zabrala půlku hodiny(já jsem vyhrál HEČ).Doběhli jsme k němu já hned zakopl o strom(zapomněli jsme , že tu řádilo tornádo).Tak jsme se zase otočily a uháněli jak o život(mě hrozí život jestli tam nebudu včas Rebecca mě vykastruje jako tu bárbínu).
15.48-Dorazili jsme do města kde na tržišti prodávali levná a trošku zničená kvádra(trošku pche samá záplata).Tak jsme běželi vedle ale tam byli zase drahý(ježiš kdo by platil 6 000 za košilku Pche).Pak si ale Wesker vzpomněl , že druhá půlka je v lahůdkřáství tak jsme se tam tryskem vrhli.Přeskákali lavičky,stromy,lidi(???) a traktor(COO????)a byli jsme tam jenže Wesker pořád byl na silnici tak ho přejelo kolo z posledních sil mi řekl:Běž dál ty to zvládneš a postarej se o Chlupího eee(to je ale idiot).Nechal jsem ho ležet a vrhl se dovnitř.Hned jak mě majitel uviděl naházel na mě ty obleky a řekl , že jsem mu lhal , že tohle žádná sekaná není(je trošičku starý tak už mu neslouží zrak a taky si pamatuje doby Hitlery sloužil mu jako posílač dopisů).Tak jsem si je vzal a hned jsem se převlíkl a vyletěl z obchodu.Wesker tam pořád ležel a fnukal tak jsem ho přeskočil pak ještě traktor,lidi,stromy a lavičky a běžel jak o život k Rebecce.
16.00-Cestou jsem srazil nějakého chlapa v obleku , který říkal svému kámoši , že jde někoho okrást.Nechal jsem to být a napálil Rebecce do dveří.
Zapotácel jsem se a málem se natáhl.Rebecca mi otevřela a zařvala co mi tak dlouho trvalo.Řekl jsem at nemele nebo budu trucovat ahrát jejího bratra nebudu a pak jsem hrdě odkráčel ke stolu.
17.00-Ten chlap má zpožděný už jsem přečetl všechny playboye co jsem si sebou vzal(tedy spíš prohlídl MUHAHA).
17.20-Konečně někdo zazvonil.Rebecca se ještě přejela vysavačem a šla otevřít.Já jsem čekal a pak jsem slyšel , že ten chlap říkal , že ho cestou přejel nějaký kretén na kole(ty lidi jsou dneska zlý ale počkat já taky jel na kole a někoho přejel HMMM-Divná náhoda).Ten chlap vstoupí do jídelny a představí se jako Adonis Mercedes a pak strne a zůstane na mě čumět s otevřenou pusou.Já nic nechápu a rychle sklidim playboye ze stolu.Adonis najednou zařve:To je ten kretén , který mě přejel.Pak si taky rovzpomenu i to , že jde oloupit nějakou ženu(to mě zajímá jakou).Slušně se omluvím a jdem jíst.
18.30-Adonis přijal omluvu s klidem a pak na sebe celou dobu s Rebeccou divně zírali(připomínali mi Luise a Leona-FUUJJJ).
19.00-Šli jsme si zahrát Monopoly(málem jsem usnul počkat já usnul).Rychle jsem se omluvil a řekl , že dělám noční službu ve striptíz baru.Adonis řekl , že se tam na mě určitě půjde podívat(je teplý to je jasný já věděl , že mi někdo při jídle sáhl do rozkrokuVRR).
20.00- Adonis šel na záchod(divný záchod je dole a on šel nahoru HMMM něco mi nesedí).Omluvim se Reb a jdu nahoru.Tam slyšim nějaké zvuky z pokoje tak tam vejdu a vidim jak Adonis prohrabuje věci a strká si je do kapes.Naštvu se a skočim po něm.
20.30-Skončíme v posteli(ale ne takhle pořád se pereme).Adonis mě kousne do saka a já ho tim sakem začnu škrtit a Adonis svým.Saka se nám roztrhnou tak se začnem mlátit kalhotama ty pak vylítnou oknem a tak se začnem dusit košilí.Ta skončí na zemi a tak mu stčim kravatu do krku(on mě zase motýlka HAJZL JEDEN).Tu oba spolknem a tak sundáme spodáry a dáme do nich cihly a jdem na to(už zase myslíte na tomto no vyste čunata).Spodáry taky vylítnou z okna a rozbijou okno.
21.00-Začnem se po sobě válet a fackovat jelikož jsme hrozně unavený tak taky funět.Za pár minut se otevřou dveře a my spatříme Rebeccu.Okamžitě ze sebe slezem a já se to snažim vysvětlit a on taky(jejda to se nepovedlo).Rebecca zrudne a vyhodí Adonise z okna(JOO).Mě pak vezme za ucho a celou cestu mě táhne až ke mně domů(AAAUUUUUUU MAMÍÍÍÍ).
22.00-Dovlečeme do pokoje a začne na mě hulákat a já mnout ucho.Pak mě začne mlátit bárbínama a řvát , že jsem se vyspal s jejím klukem pak začne ještě brečet a já mám hned na koberci mokrou louži.Pak mi dá ještě pěstí a kopne do mezi a uteče oknem ven(Asi si spletla cestu JEJ).Já si hačnu a namažu kouličky a pak se převlíknu do pyžama.
23.00-Četl jsem si kmotra(to je fakt hustý Don Vito Corleone ožil JUHUUU).Odložim knížku a usnu.
00.00-Zdá se mi o Adonisovi(Bléééé).
11.00-…….

Mám zákaz

8. ledna 2010 v 9:14 | SherryBirkin |  Ostatní
Je mi líto ale zase mám zákaz na PC kvůli známce ze zemáku takže tu nějaký čas nebudu.

Prozatím sbohem SherryBirkin

My love Luis Sera

4. ledna 2010 v 20:12 | SherryBirkin |  Videa
Opět další videjko z mé tvorby o Luisím:


Vojín Jack Krauser

4. ledna 2010 v 20:11 | SherryBirkin |  Videa
To není povídka je to mé další video o Krauserovi:


My Love

4. ledna 2010 v 16:05 | SherryBirkin |  Ostatní
Ten nadpis jasně říká , že budu mluvit o své lásce.Musím vás zklamat není to Luisi ale mobil.Ano je divné se zamilovat do mobilu ale je to tak.
Jmenuje se Samsung Corby a nejhezčí je v oranžové a je to dotykáč.
Udělám cokoli abych ho dostala až na krádež.

Tady jsou obrázky:


Další SB

2. ledna 2010 v 20:51 | SherryBirkin |  Ostatní
Mám nové SB a tím je Dr.Williard.Tady je pro něj diplom a ikonka:


TR:U

2. ledna 2010 v 20:41 | SherryBirkin |  Ostatní
Mám problém.Nainstaluju si Laru a před hraním se mi objeví nastavení kliknu ok a ono se mi tam objeví:nepodařilo se inicializovat rozhrání-direct3d s aktuálním nastavením parametrů.Vůbec nevím co to je hra se mi nechce zapnout.Můžete mi pls poradit?

Moje nový video

1. ledna 2010 v 19:44 | SherryBirkin |  Videa
Udělala jsem nové video o Leonově a Adině lásce snad se vám líbí: