Sedmá část-Pohřeb

17. srpna 2009 v 20:12 | SherryBirkin


Dnes žádný postavy , protože jsou tam všechny.


06.00-Vzbudil jsem se se šlehačkou na xichtě(JÁ JE ZABIJU).Za chvíli jsem zjistil , že to není šlehačka ale pěna na holení(NEŘÁDI MALÍ).Znovu jsem se rozvalil na podložce a usnul.
08.00-Něco mě šímrá na nose plácnu si tam zjistim , že mi tam dalo hovno(JÁ JE VYHODIM).Chci vstát ale jsem připoutaný řetězem k posteli.
09.00-Po hodinovém křičení pomoc jsem už pěkně ochraptělý a konečně někdo otevře dveře.Do místnosti nakoukne Wesker a WeskerTron.
Jak mě uvídí začnou se smát , protože jak jsem si včera strhl pyžamo tak jsem zůstal pořád nahý.Hned je oba sjedu at mi z toho pomůžou.
10.00-Ty dva troubové se do toho taky zamotali a tak řveme znova.Za 20 minut přijde Will s Josephem a začnou nás z toho dostávat.
11.00-Zase se to nepovede a jsme v tom o dva víc.Hned začnu řvát na WeskerTrona kdo to z jejich úžasného tria vymyslel.WeskerTron přizná barvu a my ho začneme tima řetězama škrtit.
12.00-Polouškrcený WeskerTron leží ve prostřed a my zase voláme pomoc.
Do pokoje vejde Anette s motorovkou udělá brm a jjsme osvobozený.Všichni na Anette čumíme s otevřenou pusou tedy až na Willa.Ten jí poděkuje a pak odejdou.Wesker,Joseph a já se taky zvedne vyhodíme řetězy i s WeskerTronem ven a zavřem si.
Já se rychle oblíknu když tu najednou se zbortí strop a na zem dopadne vzteklý zvíře se vzteklinou.Teda to jsem si myslel 5 minut.Wesker k tomu zvířeti došel a začal vysvětlovat nakonec věty dal Claire.Tlama mi spadla až dolů(Tohle , že je moje sestra????).Claire se uklidní omluví se a jde se osprchnout.
My se teda jdem naobědvat (docela dost nám vyhládlo).
13.00-Dožerem a jdem do obýváku trávit s plynovýma maskama(Trávit znamená hodně prdet).Za devět minut zazvoní zvonek.Rychle dotrávíme a já tam rychle sprintuju(Tu melodii nesnášim).Otevřu a tam stojí ubrečený Carlos.Dovedu ho do obýváku a začnem se ho vyptávat co se mu stalo.On začne na nás řvát , že zemřel Nemesis a chce pro něj uspořádat pohřeb.(Takže máme všichni o zábavu postaráno).
14.00-Začneme kutit na zahradě.Wesker a já nosíme stoly,Anette a Claire dělají menu,Sherry,Simon a WeskerTron dělají ozdobu(černý věci umí dost dobře) Will s Josephem nosí židle a Excella volá všechny.
Jako zázrak všichni přišli(Bordel jim dělat jde ale úklid ne - svině jedny).
15.00-Wesker do mě štouchl stolem tak jsem mu to oplatil.Při tom bourání jsme nechtěně povalili Mendeze a Salazara takže ……. BITKÁÁÁÁÁÁÁ.Ještě se k nám přidali Leon,Barry,Ben,Billi,Hunk,Krauser a všichni S.T.A.R.S. až na Jill,Rebeccu a Brada(Srab(us)).U uřvaný Carlose byli všechny ženský a Luis(????) A utěšovali ho(hazl jeden).Zařvu:Jill k noze.Jill ke mně přijde vlepí mi facku a začne se muchlovat s Mendezem(????).Bitka skončí a my na povel Claire:VY IDIOTI OKAMŽITĚ SE BĚŽTE SLUŠNĚ OBLÉCT A NESERTE CARLOSE A HLAVNĚ MĚ)se jdeme "obléct".
16.00-Začíná obřad.Jako papež je tu Ashley(MUHAHA).Ashley prohodí sukní a začne:Sešli jsme se tu abychom navždy pohřbili Rudolfa,Osvalda,Deža,Krypla,Hajzla a Fnuknu Nemesise.Dokřičí Ashley přičemž na ní Carlos skočí a začne škrtit a přitom řvát.Ashley taky nezahálí:Leon HELPPPPPPPPPPPPPPP.Leon dobrý bodyguard střelí Ashley uspávačkou a nastupuje druhý papež Josh.
Ten začne vykládat něco o smradlavých ponožkách tak ho Sheva jde posadit.
Jako další a snad už poslední jde Steve:Sešli jsme se tu milí drazí abychom navždycky pohřbili Rudolfa,Osvalda,Deža Nemesise.
19.00-Steve mluvi,tři hodiny,tři dlouhý a nudný hodiny.Mezitím Carlos štkal na Nemesisově rameni.COŽE NEMESIS?????všichni zařvou a kouknou na ně.Carlos taky vzhlídne a začne ho objímat.
Já a Claire se nejdřív kouknem na Nemesise pak na jídlo a pití,ozdoby a na své učty.A jelikož všichni přispěly tak jsme se sborově vrhli na Nemesise kromě Ashley a Carlose.
Nemesis nemá proti sto násobné přesile šanci.Carlos skáče po stole a řve at jeho miláčka necháme být pak se chytne za pusu.Nemesis na něj zařve pitomečku,pitomej.
My se ted musíme srovnávat z dalšího homosexuálního páru.(Jako by nestačil Milostný trojuhelník LeonxAdaxLuis a dvojice MendezxSalazar).
20.00-Všichni se dáváme dohromady rúznými způsoby.(Jedna polovina chlastá(Wesker,Edward,Enrico,Já,Kenneth,Kevin),druhá žere(Barry,Brad,Fiona,Jill,Rebecca,Richard),třetí se vzteká a mlátí do omráčený Ashley(Ben,Billy,Brian,Claire,Forest,Hewie,Krauser,Saddler,Sherry,Sheva,Steve,WeskerTron),čtvrtá provozuje striptýz(Ada,Excellam,Hunk,Josh,Leon,Luis) a pátá se líbá(Anette,William,Mendez,Salazar,Carlos,Nemesis,Joseph,Simon).
22.00-Všechny vyženu do hajan ,protože už mě začíná skřípat hlava.Abych si ulevil tak si ještě kopnu do Ashley ještě než jí odveze Leon.
23.00-Všichni konečně odešli i když poměrně nasraní(Claire dokonce práskla s dveřmi až jí začal houkat alarm(Hannah Montana HAHAHAHA).Moje hlava je jako střep ještě než se uložim tak sežeru antikoncepci.(Proti bolení hlavy jedině antikoncepce).
00.00-Zdá se mi o homosexuálních dvojicích.
04.00-Probudim se když uslyšim řev jdu se tam s ostatnímy kouknout.Claire tam leží na Williamovi a pod nim je Anette(JEJE já zapomněl , že jsem jim dal Claire pokoj).Tak vyženem Excella k chudákovi Weskrovi(Ta byla natěšená) a Birkinovi do toho pokoje po Ex a vracíme se k božím snům.
09.00-………

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 nikola croft nikola croft | Web | 17. srpna 2009 v 20:59 | Reagovat

:D prdel prej :.Leon dobrý bodyguard střelí Ashley uspávačkou a nastupuje druhý papež Josh. XD fakt jsem chytalla vejtlemi XD a nebo potom :.Abych si ulevil tak si ještě kopnu do Ashley ještě než jí odveze Leon. XD

2 Clon Clon | Web | 18. srpna 2009 v 10:40 | Reagovat

hahaha dobrý xD

3 SherryBirkin SherryBirkin | E-mail | Web | 18. srpna 2009 v 11:15 | Reagovat

Děkuju vám

4 natla natla | Web | 18. srpna 2009 v 18:01 | Reagovat

supeR!!!! ach....asi sem se do té povídky zamilovala..nj, žádná novina!!

5 WeskerPower WeskerPower | 18. srpna 2009 v 21:37 | Reagovat

supriš povídkáři majú teraz asi šťastný mesíac ale jinak dalšia super skopičina i-D

6 WeskerPower WeskerPower | 18. srpna 2009 v 21:37 | Reagovat

tedy v dobrém(vct

7 Dr. Willard Dr. Willard | Web | 9. března 2010 v 22:10 | Reagovat

husťárna! fakt super. zítra si dočtu ten zbytek. fakt dobrý. A koukej udělat pokračování! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama