Osmá část-Restaurace Banken Shokuji(Psí jídlo)

24. srpna 2009 v 11:41 | SherryBirkin

09.00-Zbudíme pískot gum a jásot.Vyjdu ven a vidim Weskera skákat až ke stropu(No jo Excella udělala PA PA JOOOOOO).Začnu se radovat s nim a také zpívat:Zbavili jsme se Excelly to bude prima den hurahurahurara.Žádné kopání do varlat , žádné spaní z nuceníííííí.Konec.(Jsme to ale dobrý Trio - ještě se k nám přidal WeskerTron-jsme hotový Redfield Brothers).
10.00-Dozpívali jsme a šli jsme si dát kalorickou bombu(Neřád Joseph něco kuchtil takže tam byli od hlavy až k patě vajca).Seškrabeme je a sežerem.WeskerTron zavětří a řekne , že jde pošták.Já ho nestihnu dát na vodítko a on uteče ke dveřím.Rozrazí je a skočí na poštáka(Chce vynahradit Weskerovi toho psa Mumee).My tam doběhnem Wesker skopne WeskerTrona a já poštáka.(Jeje).Naštvaně nám předá poštu a odejde.Rychle bežím do obýváku a začnu vyvolávat jména.Všichni volaní si berou poštu a začnou číst.
11.00-Anette řekne Sherry at tam okamžitě upaluje tak at chce nebo ne musí jít.Já si povzdechnu a za chvíli slyšim další dvě.(No jo hůzná práce začne za dva dny).Anette oběhne celou kuchyn pak přijde do obýváku a řekne , že se jdeme najíst do restaurace.(No jo ale která restaurace má otevřeno v neděli hm).
12.00-Hledáme na iternetu restaurace.Nakonec najdeme jen čínu s divným názvem.(Nějaký Banken Shokuji-asi tam zadarmo rozdávaj šoky to by se mi líbilo MUHAHA).Tak se tam vydáme.Simon a Claire se jdou ještě převlíct.Já se rozhodnu , že pozvu Jill.Tak jí zavolám souhlasí a je tu za 10 vteřin.(To je rychlost hlavně když jsem řekl , že platim ale tajně si nechám peněženku doma MUHAHA).
13.00-Dojdeme k restauraci a jdem hledat vhodný stůl.(Takže já,Jill,Wesker,WeskerTron,Simon,Joseph,Will,Anette a Claire-8 tedy 9 nebo , že by 10).Všichni se usadíme a kouknem na menu viz.obrázek dole.Všichni na to čumíme s otevřenou pusou.(Já kvůli cenám psa jsem už jedl).Nakonec si dáme jablečný pudink s karamelem s vařený čaj.
15.00-Dvě hodiny to trvalo než to donesli všichni se málem zakousli do stolu jakej měli hlad.Číšník nám to položil na stůl a odejde.Kouknem na to a strneme.Ta miska má sotva 30cm a ještě k tomu je naplněná půlka.Vařený čaj chutná jak chcanky a pudink ani nevim jak rychle jsme ho zblajzli.Wesker se koukne k vedlejšímu stolu kde baští zapečeného pudla s bramborem.
Wesker si vzpomene na Mumee a skočí po ních a začne je mlátit hlava nehlava.Ty lidé se brání kabelkama(Samí baby).
Číšník zavolá policajti at okamžitě dorazí.
17.30-Dorazili poldové.Všichni hosti jsou polomrtvý(Wesker je velký milovník psů domácích).Čísšník na ně zařve at ho zatknou a oni odseknou , že si nemůžou zavřít šéfa.Číšník padne a přijede záchranka.My chytří lotři se rychle vypaříme bez placení(Jsme tak dábelský).Jenže Wesker utekl do kuchyně a osvobodil všechny pejsky.Jeden se mu obzvlášt zalíbil tak si ho vzal sebou(Skvělý to bude místo Excelly).
18.30-Dorazíme domů a Wesker odkráčí se svým ratafákem kterého pojmenoval Chlupí(Idiot neumí vymyšlet normální jména já například měl kočku která se jmenovala Záchod a psa Prdel)do pokoje zařizovat pelech.
Ostatní jdou do bazénu.Hezky si plavem když se ozve rána jako z děla.Všichni vyskočíme a plavkách se jdem kouknout kdo to byl.Dojdem do obýváku kde stojí už i Wesker s Chlupím.
Ten co udělal rámus byla Sherry.Došla k Anette a začala sprostě nadávat na ředitelku.
Anette se jí zeptá co jí doporučila za školu.Sherry:Pro blázny a psychopaty.Anette se začnou blískat oči a pak nakopne Willa a Weskera do koulí(Oni jí totiž měli vysvětlit , že své spolužáky nemá vyhazovat z oken,zavěšovat je na koš,házet do popelnice nebo mlátil kriketákem).Pak kopne ještě mě(Já jí to měl vysvětlit taky ehm).
Pak se ještě zeptá Sherry co jí ředitelka doporučila za práci.Sherry řekne šílený masochista.Anette opakuje kopnutí do koulí tentokrát přepadnu přes židli a Wesker přes stůl.Will zůstal stát a vypadá nějak divně(Aha ten hajzl má kovový koule).
Anette ten začne ječet na Sherry a ta na ní tak je přitom necháme a jdeme zpátky do bazénu.
20.00-WeskerTron si zase uprdl takže máme půlku bazénu v prdeli.(To je ale vůl).Tak jdeme do obýváku tam málem Jill trefí polštář.(Anette a Sherry se začali minovat a házejí po sobě vše v jejich dosahu(Ach jo bude zase úklid).Tak uděláme družstva a začnem válčit.(1tým-Já,Wesker,Sherry,Will,Simon,Jill a 2tým-Joseph,WeskerTron,Anette,Claire,Chlupí).
Vyhrajeme my(Byli jsme trošku v přesile,i když Chlupí umí pěkně kousta au moje koule).
22.00-Anette a Sherry se domluví a jdem všichni spát.
00.00-Přemýšlím v posteli o práci.Za chvíli ke mně přijde Jill v kravím pyžámku a začne WOOHOO.
02.00-Zdá se mi o velikém psovi který umí mluvit jako papoušek a nadává mi do králíka.
08.00-………

A ještě obrázek Chlupího:

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 natla natla | Web | 24. srpna 2009 v 12:53 | Reagovat

dokonalé!! těším se na dalšíí!!!!!

2 SherryBirkin SherryBirkin | Web | 4. září 2009 v 14:39 | Reagovat

ujety

3 SherryBirkin SherryBirkin | Web | 4. září 2009 v 14:41 | Reagovat

di do piči natlo ty zasraná krávo tví blogi sou na piču

4 SherryBirkin-pravá majitelka SherryBirkin-pravá majitelka | E-mail | Web | 4. září 2009 v 15:33 | Reagovat

[3]: přestan se za mě vydávat ty krávo

5 natla natla | 31. ledna 2010 v 21:43 | Reagovat

[3]: : Aha, tak jo...

6 Dr. Willard Dr. Willard | 11. března 2010 v 15:59 | Reagovat

úžasné! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama