Čtvrtá část-Návštěva rodičů

12. srpna 2009 v 17:17 | SherryBirkin
9.00-Claire mě vzbudí abych se oblík(Už po ránu prudit ach jo).
Já se teda z velkého DONUCENÍ musim oblíct do nejčistějšího obleku který mám(Což není lehký , protože první polovina je u Weskera - ten to používá místo klád do ohně a na opékání -moc to chutná WeskerTronovi a druhá půlka je v lahůdkářství).
Tak jsem si vzal vršek od pyžama a spodek od policejního obleku.(Vipadal jsem jako nepovedený pokus o vtip).
10.00-Jdu se najít(smažená vejce s knedlíkem a pivečkem).
Do kuchyně vejde Claire ani se na mě nekoukne a začne znova uklízet.(Aby se tady papa a mama líbilo).Já dám nádobí do květináče ale tak aby to Claire nepoznala a pak ještě brnknu Jill která mi to stejně nezvedne.
11.00-Zazvoní zvonek a pohádky je konec.(Zase ta uchylná melodie).
Claire otevře a tam už stojí moji veledrazí rodiče(Kéž by je přejel nákladák).
Hned jak mě uvidí mě seřvou co to mám nasobě a Claire zase pochválí a dají jí malý dárek.(Malý ne spíš novou plazmu a ta malá není pche a já dostanu……..ponožky JEŽIŠI ZACHRANTE MĚ NĚKDO).
12.00-Jíme to co uvařila Claire.Každých deset minut mi jeden z nich vyčte , že dělám něco špatně.Za prvé neostříhal jsem si nehty za druhé jim jako prase za třetí mám používat příbor a ne ruce za čtvrté lokty se stolu za páte nehejbat se stolem a za šesté nefunět.
Je mi z toho tak zle , že se mi zvedne žaludek a já celý obed vyklopim tátovi do klína.Ten na mě začne řvát a já na něj.
13.00-Jsme v obývacím pokoji a pijeme kávu.(Já pivo které vypádá jako káva jsem chytrý HA HA HA).Claire popisuje svůj dokonalý život a po půl hodině i můj.
(Jedním slovem KATASTROFA).Claire řekne rodičům o tom mejdanu,velkym binci,sežrané antikoncepci,útěk ze supermarketu bez placení,poblití katus,spaní v jejím pokoji,vyhazov Jill a taky jak ona chudáček malá musela být v nemocnici.(WHAAAAAAAAAAA).
Matka jí začne utěšovat a otec na mě řvát.Neovládnu se a začne bitka.Lítají boty,vlasy,chlupy,paruka(????) a nakonec zvítezim já.
Otec na mě začne znova řvát ted i matka a já na ně ukážu pozadí.
Pak běžim do svého pokoje sbalil si paky saky a běžim bez rozloučení(kdo by se loučil s harpyjema) k Weskerovi.
15.00-Se čtyřmi kufry mi do nejde moc rychle ale stejně za dvě hodky jsem tam.
Jak správný slušný kluk si otevřu hodim kufry dovnitř ani se nezuju a kráčím k obýváku.Strnu a koukám na nechutnou scénu.Nemyslim tu jak WeskerTron zdolává hordu násobí ale tu , že Jill sedí na Weskerovi objímá ho a líbá(Blééééééé).
Začnu řvát jako Tarzan.Wesker i Jill se mě snaží uklidnit ale já skočim na Weskera a začne bitka.Hádejte kdo vyhrál ……..Wesker.Me musel zachránit WeskerTron který byl naštvaný za to nádobí.Pekně Wesker a Jill skopal na hromádku a mě odnesl polomrtvýho a uřvanýho v náruči k Weskerovu kabrioletu.
Jeli jsme a jeli bůhví kam ale já věděl jistě , že už se zpátky nevrátim.
18.00-Nechali jsme kabriolet kabrioletem takže jsme ho skopli do jezera(odplata je sladká a mokrá a taky drahá aaaa) a vydali se do lesa.
19.00-Po hodině hrozného bloudění mi zazvonil mobil.
Strašně jsem se lekl až jsem málem skočil WeskerTronovi do náruče.Koukl jsme se na displej a běželo tam jméno Albí(myslim Weskera on mě tam má pod Christí).
Začnu sprostě nadáv a kopnu mobil do prdele jako by nějakou měl.Pak jdeme dál WeskerTron mi celou cestu vykládá o fotbale jak romové vyhráli nad řekama,že fandí jedině romům a , že dneska dávaj reprízu takže potřebuje televizi(No nenakopli byste ho).
20.00-Dorazíme k motelu.Vejdeme a já objednám pokoj.
Jenže zapomenu , že mám sebou WeskerTrona tak řeknu dvojlůžko.
Dojdem k pokoji a já padnu na postel.WeskerTron hmátne po ovladači a začne znova koukat.
23.00-Tři hodiny jsem musel poslouchat-GOOOOOL-TY MORENO TO NEBYL FAUL VŽDYT SE HO ANI NEDOTKL-DICK MORE CO DĚLÁŠ VŽDYT ON TAM UŽ LEŽEL a různě.
00.00-Konečně usnu.WeskerTron se šel vyvztekat na párek Skinhedů-prohráli faulováním.
Zdá se mi o velké nugátové zmrzlině.
Nasledovně zjistim , že ta zmrzlina jsem já a , že mě Wesker,Jill,Claire a moji rodiče chtějí sníst.Snažim se volat o pomoc WeskerTrona ale ten hraje fotbal s Romama a vůbec mě nevnímá.
08.00-Pokračování příště….
A ještě pro ukázku Chrisovo slušné oblečení:

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 natla natla | Web | 12. srpna 2009 v 19:38 | Reagovat

SUPER!!!!!

2 puka19 puka19 | Web | 13. srpna 2009 v 7:13 | Reagovat

hustýý a ty vžstižný obrázky ty se ti povedli xD se zase spadla ze židle fakt povedený

3 Dr. Willard Dr. Willard | Web | 9. března 2010 v 21:42 | Reagovat

Wow! opravdu super!!!!!! hlavně zase ikáni  :-D jo a s těma rodičema, výstižný. Ještě že jsem jedináček. I když, o já vím. Můj otec není zrovna svatoušek :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama