Coen obviněn z matení veřejnosti

26. srpna 2009 v 15:11 | SherryBirkin |  Resident Evil 1

Coen obviněn z matení veřejnosti!Včera večer vydala Česká policie oficiální vysvětlení k záhadě, která dlouhou dobu nenechala spát celý svět. Konečně byla vysvětlena záhada kruhů v obilí. Pan Coen byl v noci na dnešek viděn, jak se svými třemi kamarády vyšlapují do obilí kruhovité tvary. Farmář Chris Redfield jel na své motorce s objevem okamžitě na policii do 36 km vzdálené vesnice, která byla na místě během 135 vteřin, protože se musela cestou zastavit u benzínové pumpy.

K práci používal Billy Coen se společníky speciální techniku provázku se středem uprostřed pole. Provázek pak napnuli a chodili s ním dokola tak dlouho až zašlapali zlaté klasy hluboko do země. Obilí pak posypali nenápadným drobným rezem z jejich starého kola Tank, aby se zde vytvořilo slabé magnetické pole, které se pak účelně postaralo o matoucí slepou stopu.

"Tento nápad jsme dostali už jako kluci na základní škole. Kreslili jsme tenkrát na papír kružítkem různé kruhovité útvary. Při pohledu z okna na lán obilí mne poprvé napadlo zde tyto objekty sestrojit." říká dnes Coen.

Město Racoon City se opravdu proslavilo jako první naleziště tohoto úkazu, často připisovanému mimozemským civilizacím, které nás měly údajně tímto způsobem kontaktovat. Záhadou však stále zůstává, proč nevedly ke kruhům žádné stopy, když se na jejich tvorbě podílely čtyři osoby.

"Jednoduše jsme se do prostřed lánu dostali ve stopě hnojícího vozu, která je pro všechna pole charakteristická. Samozřejmostí byla doma šitá měkká obuv s mechovou podrážkou, abychom v zemi nezanechali mnoho otisků. Pak jsme si vybrali nějaké vhodné místo s nepříliš hustým porostem, kde jsme nesměli polámat žádné klasy. Po práci jsme pak naše stopy motyčkou zahladili." vysvětluje Coen.

Coen dále přiznává, že kvůli svému koníčku procestoval půlku světa. Nikde se je až do včerejší noci nepodařilo odhalit.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 natla natla | Web | 26. srpna 2009 v 21:13 | Reagovat

XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama