Srpen 2009

Resident Evil Parody 2

31. srpna 2009 v 12:32 | SherryBirkin |  Videa
Super parodie RE:
Boj proti Jill

28. srpna 2009 v 18:00 | SherryBirkin |  Videa
Boj proti Jill:


Video pro Adu Wong

28. srpna 2009 v 11:33 | SherryBirkin |  Videa
Jako poděkování pro Adu Wong za ikonky v menu jsem jí udělala video.Snad se ti bude líbit:


Obrázky s Jill

27. srpna 2009 v 16:31 | SherryBirkin |  Resident Evil 3
Pár obrázků s Jill:


Diplom a ikonka za poznávačku od Larušky

26. srpna 2009 v 15:14 | SherryBirkin |  Ostatní
Moc děkuju:Coen obviněn z matení veřejnosti

26. srpna 2009 v 15:11 | SherryBirkin |  Resident Evil 1

Coen obviněn z matení veřejnosti!Včera večer vydala Česká policie oficiální vysvětlení k záhadě, která dlouhou dobu nenechala spát celý svět. Konečně byla vysvětlena záhada kruhů v obilí. Pan Coen byl v noci na dnešek viděn, jak se svými třemi kamarády vyšlapují do obilí kruhovité tvary. Farmář Chris Redfield jel na své motorce s objevem okamžitě na policii do 36 km vzdálené vesnice, která byla na místě během 135 vteřin, protože se musela cestou zastavit u benzínové pumpy.

K práci používal Billy Coen se společníky speciální techniku provázku se středem uprostřed pole. Provázek pak napnuli a chodili s ním dokola tak dlouho až zašlapali zlaté klasy hluboko do země. Obilí pak posypali nenápadným drobným rezem z jejich starého kola Tank, aby se zde vytvořilo slabé magnetické pole, které se pak účelně postaralo o matoucí slepou stopu.

"Tento nápad jsme dostali už jako kluci na základní škole. Kreslili jsme tenkrát na papír kružítkem různé kruhovité útvary. Při pohledu z okna na lán obilí mne poprvé napadlo zde tyto objekty sestrojit." říká dnes Coen.

Město Racoon City se opravdu proslavilo jako první naleziště tohoto úkazu, často připisovanému mimozemským civilizacím, které nás měly údajně tímto způsobem kontaktovat. Záhadou však stále zůstává, proč nevedly ke kruhům žádné stopy, když se na jejich tvorbě podílely čtyři osoby.

"Jednoduše jsme se do prostřed lánu dostali ve stopě hnojícího vozu, která je pro všechna pole charakteristická. Samozřejmostí byla doma šitá měkká obuv s mechovou podrážkou, abychom v zemi nezanechali mnoho otisků. Pak jsme si vybrali nějaké vhodné místo s nepříliš hustým porostem, kde jsme nesměli polámat žádné klasy. Po práci jsme pak naše stopy motyčkou zahladili." vysvětluje Coen.

Coen dále přiznává, že kvůli svému koníčku procestoval půlku světa. Nikde se je až do včerejší noci nepodařilo odhalit.

Ashley Graham v Bílém domě

26. srpna 2009 v 15:02 | SherryBirkin |  Resident Evil 4

Nová sexuální aféra! Ashley Graham v Bílém domě!Až neskutečně těsně po vyhraných volbách v USA se na prezidenta Bushe provalila řada skandálů. Mezi ty nejzajímavější a nás Čechů se nejvíc týkající patří jistě nová sexuální aférka z Oválné pracovny. Nejčerstvějším přírůstkem do rodiny hambatých průšvihů je totiž 20-letá česká turistka Ashley Graham, která byla přistižena skupinkou zahraničních diplomatů a jejich všudypřítomnou ochrankou při neskutečně akrobatické souloži, kdy Graham skloněn nad Bushovým cenzurováno vehementně cenzurováno a přitom ještě zvládal strkat cenzurováno do cenzurováno a neuvěřitelným způsobem uspokojovat cenzurováno prezidentovo cenzurováno. Tolik asi výtah z oficiální zprávy tiskového mluvčího Bílého domu. Naší redakci se navíc poradilo zjistit, že dotyčná Ashley trpí afrodizii.

Graham se na místě činu bránila nařčení pouze nesrozumitelným huhláním s plnými ústy. Výkonný orgán státní moci se v tomto případě činil velice rychle a Graham se ocitla ve vazbě, u soudu a ve vězení rychleji než soulož kolibříků.

Naše redakce se nad tímto musí už jen pousmát, inu sex s lidmi, zvířaty, rostlinami a minerály je pořád ještě trestný i v Americe.. Ashley Graham si v chládku posedí pěkně dlouho, jen doufejme, že její nechutné praktiky nezpůsobí estetickou újmu ve vedlejší cele trpícímu spoluvězni Hanibalu Lecterovi…


Legrační videa

26. srpna 2009 v 13:48 | SherryBirkin |  Videa
Tihle videa se netýkají residentu ale jsou fakt skvělý.Posudte sami:
Nový blog

26. srpna 2009 v 13:34 | SherryBirkin |  Ostatní
Mám nový blog zabývající se Ženami z RE.Zde klikni.NEW Design

26. srpna 2009 v 11:21 | SherryBirkin |  Bývalé i přítomné vzhledy blogu
Určitě jste si všimli , že mám nový design.Je to Sherry Birkin z Re Darkside Chronicles.Diplom a ikona od Ady Wong

25. srpna 2009 v 21:39 | SherryBirkin |  Ostatní
Dostala jsem moc hezkou ikonu a diplom za SB od Ady Wong.Děkuju:


Další SB

25. srpna 2009 v 20:53 | SherryBirkin |  Ostatní
Takže další nové SB je Ada Wong:


Hra

25. srpna 2009 v 17:06 | SherryBirkin
A konečně je tu i hra.Každý může začít kde chce a je to před výbuchem Racoon City.Komenty které se nebou týkat hry mažu.

Kupec

25. srpna 2009 v 15:38 | SherryBirkin
Welcome


Pistole Beretta 5 000
Pistole Flobert 10 000
Pistole Star M45 9 000
Pumpovací Brokovnice 10 000
Brkovnice Stainless 20 000
Green Herb 500

Členské karty+postavy

25. srpna 2009 v 15:17 | SherryBirkin
Tady jsou členské karty a postavy:

Nikola Croft:

Claire Redfield
Věk:20
Peníze:20 000,-kč
Zbraně:Uzi
Jill Valentine
Věk:25
Peníze:20 000
Zbraně:2 Beretty
Eileen Valentine
Věk:13
Peníze:20 000
Zbraně:

Leon Scott Kennedy
Věk:25
Peníze:20 000
Zbraně:Handgun
Členská karta:
Natla:

Albert Wesker
Věk:37
Peníze:20 000
Zbraně:Sebe
Nemesis
Věk:30
Peníze:20 000
Zbraně:Raketomet

Steve Burnside
Věk:25
Peníze:20 000
Zbraně:Zlatý Uzi
Členská karta:

Já tu rozhodně nesmim chybět.
SherryBirkin:

Ada Wong
Věk:30
Peníze:20 000
Zbraně:Punisher
Luis Sera
Věk:27
Peníze:20 000
Zbraně:Red9
Sherry Birkin
Věk:13
Peníze:20 000
Zbraně:
Členská karta:


Přihláška

25. srpna 2009 v 9:25 | SherryBirkin
Tak jsem se rozhodla , že to zprovoznim.Kdo se chce přihlásit tak napíše do komentů přihlášku:
Obsazené postavy:Sherry Birkin,Luis Sera,Ada Wong,Claire Redfield,Nemesis,Albert Wesker,Jill Valentine,Steve Burnside,Leon S. Kennedy.


Přihláška:
1)Tvůj Nick
2)Tvoje 3 postavy(můžou být i vymyšlené)
3)když jsou vymyšlené trochu je popiš
4)zlá strana nebo dobrá
5)věk postav(když nevíte tak si tipněte)
Doufám , že se aspon někdo přihlásí.

Vymyslela jsem....

24. srpna 2009 v 14:01 | SherryBirkin
Vymyslela jsem takovou věc.
Bylo by to něco jako nekonečný příběh ale tam by jsme měli jednu nebo dvě postavy a s žádnou jinou byste psát nesměli.Bylo by to na motivy resident evil a mohly byste tam mít jakoukolo postavu ze všech her.
Co myslíte pište do komentů nebo hlasujte v anketě.


Osmá část-Restaurace Banken Shokuji(Psí jídlo)

24. srpna 2009 v 11:41 | SherryBirkin

09.00-Zbudíme pískot gum a jásot.Vyjdu ven a vidim Weskera skákat až ke stropu(No jo Excella udělala PA PA JOOOOOO).Začnu se radovat s nim a také zpívat:Zbavili jsme se Excelly to bude prima den hurahurahurara.Žádné kopání do varlat , žádné spaní z nuceníííííí.Konec.(Jsme to ale dobrý Trio - ještě se k nám přidal WeskerTron-jsme hotový Redfield Brothers).
10.00-Dozpívali jsme a šli jsme si dát kalorickou bombu(Neřád Joseph něco kuchtil takže tam byli od hlavy až k patě vajca).Seškrabeme je a sežerem.WeskerTron zavětří a řekne , že jde pošták.Já ho nestihnu dát na vodítko a on uteče ke dveřím.Rozrazí je a skočí na poštáka(Chce vynahradit Weskerovi toho psa Mumee).My tam doběhnem Wesker skopne WeskerTrona a já poštáka.(Jeje).Naštvaně nám předá poštu a odejde.Rychle bežím do obýváku a začnu vyvolávat jména.Všichni volaní si berou poštu a začnou číst.
11.00-Anette řekne Sherry at tam okamžitě upaluje tak at chce nebo ne musí jít.Já si povzdechnu a za chvíli slyšim další dvě.(No jo hůzná práce začne za dva dny).Anette oběhne celou kuchyn pak přijde do obýváku a řekne , že se jdeme najíst do restaurace.(No jo ale která restaurace má otevřeno v neděli hm).
12.00-Hledáme na iternetu restaurace.Nakonec najdeme jen čínu s divným názvem.(Nějaký Banken Shokuji-asi tam zadarmo rozdávaj šoky to by se mi líbilo MUHAHA).Tak se tam vydáme.Simon a Claire se jdou ještě převlíct.Já se rozhodnu , že pozvu Jill.Tak jí zavolám souhlasí a je tu za 10 vteřin.(To je rychlost hlavně když jsem řekl , že platim ale tajně si nechám peněženku doma MUHAHA).
13.00-Dojdeme k restauraci a jdem hledat vhodný stůl.(Takže já,Jill,Wesker,WeskerTron,Simon,Joseph,Will,Anette a Claire-8 tedy 9 nebo , že by 10).Všichni se usadíme a kouknem na menu viz.obrázek dole.Všichni na to čumíme s otevřenou pusou.(Já kvůli cenám psa jsem už jedl).Nakonec si dáme jablečný pudink s karamelem s vařený čaj.
15.00-Dvě hodiny to trvalo než to donesli všichni se málem zakousli do stolu jakej měli hlad.Číšník nám to položil na stůl a odejde.Kouknem na to a strneme.Ta miska má sotva 30cm a ještě k tomu je naplněná půlka.Vařený čaj chutná jak chcanky a pudink ani nevim jak rychle jsme ho zblajzli.Wesker se koukne k vedlejšímu stolu kde baští zapečeného pudla s bramborem.
Wesker si vzpomene na Mumee a skočí po ních a začne je mlátit hlava nehlava.Ty lidé se brání kabelkama(Samí baby).
Číšník zavolá policajti at okamžitě dorazí.
17.30-Dorazili poldové.Všichni hosti jsou polomrtvý(Wesker je velký milovník psů domácích).Čísšník na ně zařve at ho zatknou a oni odseknou , že si nemůžou zavřít šéfa.Číšník padne a přijede záchranka.My chytří lotři se rychle vypaříme bez placení(Jsme tak dábelský).Jenže Wesker utekl do kuchyně a osvobodil všechny pejsky.Jeden se mu obzvlášt zalíbil tak si ho vzal sebou(Skvělý to bude místo Excelly).
18.30-Dorazíme domů a Wesker odkráčí se svým ratafákem kterého pojmenoval Chlupí(Idiot neumí vymyšlet normální jména já například měl kočku která se jmenovala Záchod a psa Prdel)do pokoje zařizovat pelech.
Ostatní jdou do bazénu.Hezky si plavem když se ozve rána jako z děla.Všichni vyskočíme a plavkách se jdem kouknout kdo to byl.Dojdem do obýváku kde stojí už i Wesker s Chlupím.
Ten co udělal rámus byla Sherry.Došla k Anette a začala sprostě nadávat na ředitelku.
Anette se jí zeptá co jí doporučila za školu.Sherry:Pro blázny a psychopaty.Anette se začnou blískat oči a pak nakopne Willa a Weskera do koulí(Oni jí totiž měli vysvětlit , že své spolužáky nemá vyhazovat z oken,zavěšovat je na koš,házet do popelnice nebo mlátil kriketákem).Pak kopne ještě mě(Já jí to měl vysvětlit taky ehm).
Pak se ještě zeptá Sherry co jí ředitelka doporučila za práci.Sherry řekne šílený masochista.Anette opakuje kopnutí do koulí tentokrát přepadnu přes židli a Wesker přes stůl.Will zůstal stát a vypadá nějak divně(Aha ten hajzl má kovový koule).
Anette ten začne ječet na Sherry a ta na ní tak je přitom necháme a jdeme zpátky do bazénu.
20.00-WeskerTron si zase uprdl takže máme půlku bazénu v prdeli.(To je ale vůl).Tak jdeme do obýváku tam málem Jill trefí polštář.(Anette a Sherry se začali minovat a házejí po sobě vše v jejich dosahu(Ach jo bude zase úklid).Tak uděláme družstva a začnem válčit.(1tým-Já,Wesker,Sherry,Will,Simon,Jill a 2tým-Joseph,WeskerTron,Anette,Claire,Chlupí).
Vyhrajeme my(Byli jsme trošku v přesile,i když Chlupí umí pěkně kousta au moje koule).
22.00-Anette a Sherry se domluví a jdem všichni spát.
00.00-Přemýšlím v posteli o práci.Za chvíli ke mně přijde Jill v kravím pyžámku a začne WOOHOO.
02.00-Zdá se mi o velikém psovi který umí mluvit jako papoušek a nadává mi do králíka.
08.00-………

A ještě obrázek Chlupího:


1.část-Začátek pekla

24. srpna 2009 v 10:18 | SherryBirkin
Vstala jsem jako každé ráno v 6 hodin.Maminka a tatínek už byli v práci ale jako vždycky my tady nechali peníze na svačinu a pití.
Oblíkla jsem si školní uniformu,vzala si svůj medailon a šla do školy.
Když jsem vyšla z domu ulice byla ůplně prázdná.Šla jsem směr škola.
Všechny ulice byli úplně prázdné.
Hrozné ticho sužovalo město.Došla jsem k cukrárně a znovu se rozhlídla.
Nikde ani noha,ani ptáček prostě nic.Mrtvo.Otevřela jsem dveře a vešla.
Slušně pozdravim odpověd se neozve.Začíná mi to být podezřelý ale stejně jdu k pultu.
Hallo je tu někdo….zavolám dozadu.Žádná odezva.Tak přelezu pult a jdu se tam kouknout.
Tichá,prázdná a děsivá místnost.Rozhlížím se když uslyšim ve vedlejším pokoji rámus.
Jdu k tomu pokoji blíž.Šáhnu na kliku a chci otevřít když tu najednou uslyším střelbu a řev.Leknu se a rychle běžim zpátky.Přelezu pult a rychle z obchodu pryč.Jenže dveře jsou zamčený.Tak se vrátím zpátky ke dveřím.
Už se tam nic neozývá tak je pomaličku otevřu a šeptnu:"Je tu někdo?,,.
Z druhý strany místnosti se zvedne nějaký člověk.Pozorně se kouknu a za ním leží zakrvácený Pan Pilch majitel obchodu.
Strnu hrůzou když se na mě ten netvor podívá.Je celý od krve a chybí mu půlka nosu má také jasně modré oči.Oklepu se a rychle zabouchnu dveře.Uslyšim náraz jak ten muž vrazil do dveří.
Rychle přelezu pult a začnu rozmýšlet jak se odsud mám dostat.Ten muž se snažil rozbít dveře.Nechápu proč si neotevře vypadal nějak mimo.
Uvidím střední díru která je skrytá židlí a venku tabulí.Bleskově odsunu židli a začnu bouchat do tabule.
Konečně se mi to povede když uslyšim velkou ránu ohlídnu se dveře jsou na zemi a muž jde ke mně.
Ani na chvíli nezaváhám a přelezu dírou ven.Muž se mě snaží chnapnout ale nestihl to a já už běžím co nejdál od tud.
Doběhnu co nejdál můžu a na chvíli zastavim abych mohla popadnout dech.
Když je to dobrý tak jdu dál.Za pár minut dojdu na rozcestí a dám se doprava.Jdu ještě o kus dál a stoupnu si před zadní vchod do policejní stanice.
Zrovna chci vlízt oknem když se ozve velká rána a výbuch.Chvíli poslouchám když uslyšim hlasy jak na sebe něco pokřikují.
Na nic nečekám a vlezu oknem dovnitř.
Jsem v místnosti ve které jsou podívné bedny.Dopadnu na stůl kde je i psací přístroj a pár papírů.Jeden si vezmu ale vůbec tomu nerozumim.
Tak se vydám k dalším dveřím které jsou hned naproti.Otevřu je hodně pomalu to ticho se mi nelíbí.
Jsem v uličce která je napolo posetá trávou.Jednou jsem tu byla s tátou a strejdou Albertem.O něčem se bavily už ani nevím o čem.
Projdu to až ke schodům.Na zemi leží hezký klíček.Pro jistotu ho vezmu a jdu po schodech nahoru.Na střeše stanice stojí stejné stvoření jako v cukrárně.Na nic nečekám a rychle běžim ke dveřim.Stvoření mě zpozorujou a jdou za mnou.Skoušim kliku ale je zamčeno.Vytáhnu klíček a odemknu.Stvoření jsou už u mě ale já jim zavřu před nosem.
Ocitnu se v hnusné tmavé chodbě.Skla jsou rozbitá.Slyším každý svůj pohyb ale stejně jdu dál.Předemnou leží mrtvý muž.Oklepu se a rychle ho překročim.Jdu dál když se z oken ozvou divné zvuky.Ohlédnu se a lezou do chodby zombie.
Další maraton a už jsem u dveří.Trhnu za kliku přeběhnu práh a zavřu.Oddechnu si.Jdu ke dveřim když se začne stěna bortim a tou stěnou projede helikoptéra.
Zase se leknu a otevřu dveře číslo 2.Konečně čistá místnost bez zombie.
Můj otec jsem dneska mířil tak se ho pokusim najít.Přejdu k sedačce a sednu si.
Na chvilku si odpočinu a pak jdu dál.

To be continued…