Postavy RE1

27. června 2009 v 8:42 | SherryBirkin |  Resident Evil 1
Jill Valentine
Inteligentní voják. V minulosti zachránila před nebezpečím mnoho členů S.T.A.R.S. Do Raccoon City byla převelena, stejně jako Chris Redfield. Je specialistkou na zvláštní mechanická zařízení, jakými jsou například zámky.

Chris Redfield

Po vyhazovu z Air Force se z něj stal ztroskotanec. Zachránilo jej seznámení se s Barry Burtonem, jenž ho angažoval do nově vznikajícího týmu S.T.A.R.S. Nyní byl přidělen k menší jednotce na velitelství v Raccoon City.

Barry Burton

Dlouhodobý Chrisův společník a kamarád. Jako bývalý člen komanda S.W.A.T. se všem kolegům ze S.T.A.R.S stará o vybavení zbraněmi a jejich údržbu.

Albert Wesker

Weskera čekal ve S.T.A.R.S rychlý kariérní postup. V akci osobně povede jednotku Alfa. Na mnohé působí dojmem drsného a chladného muže, což podporují věčně nošené sluneční brýle a pedantsky udržovaný účes. Byl najat vyhledávací agenturou pro svůj rozhled a předvídavost. Založil služebnu S.T.A.R.S. v Raccoon City.

Rebecca Chambers

Nejmladší členka skupiny, Rebecca, byla najata pro svou znalost polního lékařství a první pomoci. Je poněkud nervózní v jednání s ostatními parťáky a to kvůli svému nízkému věku a nedostatku zkušeností. Je však vždy ochotná pomoci a bez váhání přijímá přidělené úkoly.

Enrico Marini

Řídí jednotku Bravo a je číslem 2 ve velení celého S.T.A.R.S. Enrico se cítil ohrožen příjezdem Alfa týmu, obával se, že by jej na místě Weskerova zástupce mohl nahradit Chris nebo Barry.

Richard Aiken

Velmi důležitý muž ve S.T.A.R.S., sloužící jako komunikační expert Brava. Pro týmy v akci je jediným spojovacím článkem s velitelstvím. Jako radista Brava musí nyní dostát dvěma povinnostem najednou, neboť tým Alfa nemá člověka trénovaného v tomto oboru. Richard má velmi otevřenou osobnost, vřele vítá nové členy.Forest Speyer

Kromě své funkce specialisty přes vozidla v Bravu je i vynikajícím ostřelovačem. Forrest je dokonalý profesionál, jeho činnost vzbuzuje mezi ostatními kolegy velký respekt. Rychle se spřátelil s Chrisem Redfieldem.

Kenneth J.Sullivan

Nenápadný, ale velmi talentovaný důstojník polního průzkumu je současně chemickým expertem. Nebylo mu zcela jasné, zda v okolí Raccoon City uplatní svou chemickou odbornost, ale brzy se vzdal pochybností, když si jej Wesker osobně vyžádal k zařazení do S.T.A.R.S.


Kevin Dooley
Řídil vrtulník Brava, jako jediný se však neúčastnil další akce a zůstal v porouchané helikoptéře. (Což evidentně nebyl nejlepší nápad - je to zřejmě jeho ruka, kterou o den později v trávě najde zděšený Joseph Frost.)


Edward Dewey
Náhradní pilot Brava, momentálně sloužící jako mechanik a navigátor. Po nouzovém přistání se společně s Enricem Marinim a ostatními pustil do průzkumu okolí.

Brad Vickers
Brad je počítačový expert, jenž dokáže znamenitě získávat informace. Bohužel, jeho strach z umírání a nedostatek odvahy čelit nebezpečí mu vynesly přezdívku "zaječí srdce". Takže přestože i Chris je kvalifikovaný pilot, vrtulník jednotky Alfa řídí Brad Vickers.

Joseph Frost
Patřil původně k jednotce Bravo. Momentálně umístěn v Raccoon City, kde byl nedávno povýšen do funkce specialisty na vozidla pro tým Alfa. Mnoho členů Brava hledělo na jeho pokrok se žárlivostí, ovšem povýšení inicioval osobně Albert Wesker. Joseph je mladý, vyniká svým nadšením a zvědavostí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama